Mnohostranné ovocie
Prospešnosť vitamínov z čerstvého, umytého ovocia je známa. Jednotlivé druhy posilňujú rôzne oblasti vášho tela. Vláknina, ktorá prečisťuje naše trávenie, je obsiahnutá v jahodách, ktoré navyše disponujú veľkým množstvom vitamínu C, v pomarančoch či jablkách. Jablká sú pri respiračných ochoreniach či nevoľnostiach starým známym pomocníkom.

Vraví sa, že čerešne slúžia na regeneráciu tela a dodajú vám vitamíny A a C. Významným zdrojom antioxidantov, ktoré ochraňujú bunky pred chorobnými zmenami, sú černice, maliny, no najmä čučoriedky, ktoré vám vytvoria skutočne silnú prevenciu a zároveň znižujú cholesterol a cukry v krvi.

zelenina, ovocie,
Zdroj: Shutterstock

Báječný tip
Vychutnajte si okamžité osvieženie a energetickú podporu. S obsahom vitamínov a prísad derivovaných z prírodných zdrojov. Nápoj s jablkovou príchuťou je vynikajúci pre osoby zamerané na zdravie. Bez obsahu kofeínu, taurínu a umelých konzervačných látok. Je to iný druh energetického nápoja.  

Vitamíny B a C pomáhajú zachovať si energiu počas dňa, kým vitamín E zabezpečuje ochranu buniek pred poškodením oxidáciou. Vynikajúca jablková príchuť obsahuje 25% ovocnej šťavy, kým kombinácia baobab, palma acai a čerešňa acerola dodávajú naozajstný náboj na uhasenie smädu. XS Juiced Power Drink poskytuje viac ako len obyčajné osvieženie. Je vynikajúci pre adolescentov a dospelých, ktorí majú záujem o zdravie a pocit zdravého bytia.