Stretnutie so Smrťou
Videla som sa, ako sa zo stredu miestnosti dívam z okna a na jeho úplnom začiatku som jasne uvidela čiernu postavu Smrtky. Mala vysoký čepiec a držala oboma rukami kosu. Nahla som sa trochu doprava, aby som lepšie videla a v tej chvíli som pocítila vánok. V tom momente som bola obalená v štyroch bielych jemnučkých látkach, ako keby v lupeňoch kvetov, ktoré ma v sebe uzavreli a za zvukov jemnej krásnej melódie ma rýchlo vytiahli smerom hore.

Xandra, Banská Bystrica

Okno je svet, je to pohľad von, nové obzory, nový život. Smrť v sne neznamená hneď koniec života. Je to zmena, ktorá vás čaká. Kosa sa ani nepohla, Smrť vám prišla povedať, že váš čas ešte neprišiel, váš nie. Jemné látky, ktoré vás obalili, sú vaše astrálne telá, čím je obalov viac, tým lepšie. Slúžia na liečenie, ako gáza, keď krvácate, tá zastaví krvácanie. Aj vaše nové obaly vám zastavia únik života, vyliečia choroby. Krásna melódia, ktorú ste počuli, býva zväčša chór anjelov, ktorí vás prišli upokojiť.

Sníval sa vám sen a chcete vedieť, čo znamená?
Napíšte nám do redakcie na e-mail bajecnazena@newsandmedia.sk s heslom Veštkyňa Maya. Opíšte pár vetami svoj sen a Maya vám ho vyloží. Každý mesiac uverejníme na stránkach Báječnej Ženy výklad vašich snov.