Aj jednoduchý outfit pozostávajúci z udržateľných či „basic“ kúskov získa iskru, keď ho ozdobíte originálnymi a kvalitnými topánkami. Jednotlivé produktové rady novej kolekcie CCC na sezónu jeseň – zima sú doslova nabité pestrým výberom kúskov, ktoré nadchnú každú fanúšičku módy.

V práci dáma...

Uhladený, v kombináciách strohejší a zrelší dresscode preferovaný v pracovnom prostredí definujú kvalitné strihy a materiály. Vyžaduje si topánky, ktoré ho privedú k dokonalosti. Ich nenápadný, no o to rafinovanejší štýl by mal o nositeľke vysielať jasnú správu: „Presne viem, čo chcem a viem, ako to dosiahnuť.“ Precízny dizajn a vypracovanie doplnené o nadčasové, kvalitné, prírodné materiály sú dobrým predpokladom na splnenie tretieho – nemenej dôležitého kritéria na výber „srdcoviek“, ktoré vás budú sprevádzať počas pracovných dní – pohodlia. Keď sa vám prihovára tento prístup k pracovnému looku, obráťte svoju pozornosť k prémiovej kolekcii v portfóliu CCC – Gino Rossi. Výberom z tohto produktového radu sa vám nepodarí šliapnuť vedľa.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC
Ilustračné foto.

...v súkromí divoška

Ste ten typ, ktorý uhladený štýl rád ponechá „za dverami“ kancelárie? Prepínate na svoje živelnejšie, lesk, zdobenie, glamour a štipku výstrednosti vyžadujúce ja? Zaveste sako, odložte jemnosť a precíznosť, ktorá vás sprevádzala pracovným dňom a voľné chvíle si užite absolútne podľa seba. Vo voľnočasovom štýle neexistujú takmer žiadne obmedzenia – jedinou podmienkou je cítiť sa uvoľnená a sexy. Výrazné detaily, hra so strihmi, zdobením, objemom a štruktúrami ulahodí každej fashionistke. Je vaša predstava o uvoľnenosti zhmotnená kožušinami? Masívnymi teplými topánkami, ktoré strhnú na seba pozornosť? Rada si „dupnete“ v obuvi s vybíjanými detailmi a masívnymi podrážkami? Tento široký výber má spoločný názov a je ním vždy svieža, trendová, neopozeraná a inovatívna kolekcia topánok DeeZee.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC
Ilustračné foto.

Každý z produktových radov novej jesenno – zimnej kolekcie topánok CCC je plný hriešne krásnych topánok. Pre tie z vás, ktoré si nestíhajú vyberať zo širokej kolekcie priamo v kamenných prevádzkach CCC je tu možnosť pohodlného a bezpečného nakupovania obuvi prostredníctvom e – shopu www.ccc.eu alebo mobilnej aplikácie.

Ilustračné foto.
Zdroj: CCC
Ilustračné foto.

CCC je známe možnosťou pohodlne vrátiť či vymeniť tovar, preto je nakupovanie prostredníctvom e – shopu aj vzhľadom na aktuálne obmedzenia čoraz obľúbenejším spôsobom. CCC svojim priaznivcom vychádza maximálne v ústrety a necháva im veľkorysý čas na zmenu rozhodnutia či výmenu topánok, ktoré nesedia. Lehota na výmenu a vrátenie je v predajniach i pri online nákupe predĺžená na celých 100 dní.

Užívajte si jeseň a „dobýjajte svet“ pohodlne a štýlovo v topánkach CCC.