V lete sme viac prieberčiví, chceme vyskúšať nielen niečo domáce, ale aj exotické. Pošteklite vaše jazýčky svetovou chuťou top aperitívu.

BÁJEČNÝ TIP: Užite si sladké leto s novými sviežimi drinkami od CINZANO!
Tradičný taliansky aperitív Cinzano zdobí naše stoly už viac ako 250 rokov. Spoločne s olivami či slanými tyčinkami nás prenáša do slnečného Talianska, odkiaľ sa nám nechce ísť späť. Teraz prichádza s jednoduchými receptami na svieže letné drinky, ktoré sú určené pre všetkých, čo svoj život oslavujú v celej jeho sladkosti aj horkosti! A to doslova. Miešaný drink Cinzano Ginger je potešením pre všetkých, ktorí preferujú sladký život, ale horkú chuť.

cinzano
Zdroj: Cinzano

Keď ochutnáte miešaný drink Cinzano Ginger, určite nám dáte za pravdu. Do pohára s ľadom stačí pridať 1 diel Cinzano Rosso a 2 diely Kinley Ginger Ale. K dokonalému pôžitku z kokteilu potom chýba už len plátok čerstvého citrónu alebo kúsok zázvoru. Ak ste zástancami sladšej chute aj vône, tak si určite zamilujete Cinzano Rosé. Jeho príprava je navyše jednoduchá – do pohára s ľadom pridáte 1 diel Cinzano Bianco, 2 diely Kinley Bitter Rose a navrch vaše obľúbené lesné ovocie, aby ste mali drink sladký presne tak, ako sladký chcete mať celý život! Letné horúce dni ale väčšinou vyžadujú poriadne osvieženie! A čo sa pri tom dostať do dobrej nálady? Vyskúšajte Cinzano Tonic, ktorý sa skladá z 1 dielu božsky suchého Cinzano Extra Dry a 2 dielov Kinley Tonic Water. A ak si drink budete pripravovať spoločne s letnou večerou, nezabudnite do neho pridať kus uhorky. Teraz si už stačí iba ťuknúť. Na život!

Článok pokračuje na ďalšej strane >>>