Blíženci
(21. 5. – 20. 6.)
Blíženci čerpajú energiu aj zo zmien a začiatok leta ich prináša dostatok. Dodáva im optimizmus a poháňaní priateľskou a spoločenskou povahou si užívajú každý deň naplno s ľuďmi, na ktorých im záleží. Leto pasuje ich aktívnej a originálnej duši, umožňuje im vymýšľať rôzne aktivity a lenivé letné dni premieňať na dobrodružné. Pulzujúci teplý vzduch zase lahodí ich vášnivej osobnosti.

s
Zdroj: Shutterstock

Lev
(23. 7. – 23. 8.)
Ak nejaká sezóna skutočne vystihuje ducha tohto búrlivého, slnečného znamenia, je to intenzívne leto, v ktorom sa narodilo. Lev je mestský „tvor“ milujúci spoločnosť, neskoré noci a príjemné teplo ideálne aj na dobrodružstvo a relax, ktoré zdieľa s ďalšími a ďalšími ľuďmi a kúpe sa v ich pozornosti. Na leto spomína najčastejšie a najlepšie, a má prečo. Pristane jeho pleti aj povahe.

Ryby
(19. 2. – 20. 3.)
Ryby sú síce potomkovia zimy, ale dušou sú to deti leta. Toto kreatívne a snové znamenie najviac ťaží zo slobody a voľného času, bez veľkých očakávaní a striktných termínov, vtedy sa mu v pracovných aj osobných vodách pláva najlepšie. Čím menšie hranice ryby majú, tým viac priestoru vnímajú na uskutočňovanie svojich snov a plánov. Veľkým symbolom slobody a neohraničenosti je pre ne práve obdobie leta.