Žena posadnutá tetovaním si nechala vylepšiť aj očné bielka! (FOTO)

Žena posadnutá tetovaním si nechala vylepšiť aj očné bielka! (FOTO)
13 fotiek v galérií

Veľa žien sa nevie zmieriť so svojím telom. Aj preto dnes estetická chirurgia tak prekvitá. Ženy si nechávajú vylepšiť pery, zväčšiť prsia, vyhladiť vrásky, odsať tuk. No niektorým takéto procedúry nestačia, respektíve chcú svojmu telu dopriať trošku iné modifikácie. Tak ako Austrálčanka Amber Luke.

Známa telesnými modifikáciami a tetovaním
Mladá žena našla obrovskú záľubu v telesných modifikáciách. Jej telo zdobia mnohopočetné tetovania na všetkých možných častiach tela. Okrem toho je však známa aj inými zvláštnymi znameniami – nechala si „pretetovať“ očné bielka na modro a jej jazyk je rozdelený na dve časti, takže pripomína jazyk hada.

Jej záľuba prerástla v niečo ako závislosť, pretože sa ďalších a ďalších modifikácií nevie nabažiť. Pre Daily Mail Australia povedala: „Vidím samu seba ako veľmi obyčajnú, keď sa dívam na fotky predtým a potom. Absolútne som nenávidela to, ako som predtým vyzerala. Bola som nudná. Keď som dosiahla 16 rokov, inšpirovali ma ostatní okolo mňa svojimi tetovaniami.

Kliknite do GALÉRIE fotografií pod článkom.

Chcela som vedieť, aké to je. V 16 sa u mňa rozvinula závislosť...“ Amber hovorí o tom, ako jej tetovania pribúdali – dnes má tetovanie na zadku i na svojom čele. Na internete má dnes táto mladá žena prezývku „Blue Eyed White Dragon“ – dostala ju od svojich priateľov, ktorým pripomínala modrookého draka vďaka svojim modrým očným bielkam a rozpolenému jazyku.

Pri premene svojich očných bielok na modré riskovala oslepnutie. To ju však nemohlo zastaviť. Túžba po takejto premene bola jednoducho silnejšia než akékoľvek obavy. Na procedúru spomína takto: „Bolo to veľmi intenzívne a bolestivé. Do otvorených očí mi bola vpichnutá ihla – štyrikrát do každého oka. Tri týždne som bola slepá.“ Po preseknutí jazyka zasa nemohla týždeň rozprávať ani jesť a zákrok bol tiež veľmi nepríjemný. Pôvodne si chcela nechať očné bielka prefarbiť na čierno, no nechala sa prehovoriť na modrú, ktorá jej očiam viac pristala.

Čo na to jej okolie?
Možno by ste si pomysleli, že rodičia, najmä matka tejto dievčiny, musí byť zo svojej dcéry hotová. Avšak je to celkom naopak – jej matka je totiž jej najväčšou podporovateľkou, hoci modré očné bielka musela chvíľku spracovávať.

A Amber hovorí, že aj jej priatelia ju v modifikáciách podporujú. Samozrejme, nájdu sa aj ľudia, ktorým sa Amberine premeny nepáčia a na sociálnych sieťach sa stretáva aj s nepríjemnými komentármi. Avšak ako hovorí, je to len a len jej telo a je jej vecou, čo s ním urobí. Na Instagrame má vyše 70 tisíc fanúšikov.

V budúcnosti Amber plánuje nechať si vybrúsiť očné zuby, aby vyzerala ako upír a v pláne má aj ďalšie tetovania. Veľa ľudí, ktorí milujú telesné modifikácie, si nechávajú vkladať podkožné implantáty a vytvoriť napríklad rohy a podobne. Toto však Amber zatiaľ nemá v pláne a o implantátoch neuvažuje.

Autor: Mária
Foto: Instagram

 13 fotografií

Žena posadnutá tetovaním si nechala vylepšiť aj očné bielka! (FOTO)Žena posadnutá tetovaním si nechala vylepšiť aj očné bielka! (FOTO)Žena posadnutá tetovaním si nechala vylepšiť aj očné bielka! (FOTO)Žena posadnutá tetovaním si nechala vylepšiť aj očné bielka! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa