Žena s neuveriteľne plnými perami

Žena s neuveriteľne plnými perami

Tamara Tulum je 22-ročná žena, ktorej snom je mať čo najplnšie pery. Jej sen sa jej darí plniť, hoci ju to stále nemalé peniaze. Do svojich pier vrazila už totiž viac ako 2 000 Eur.

Tamara má za sebou desať kozmetických procedúr, ktoré jej dopomohli k plným perám. Dnes hrdo prehlasuje, že sa cíti ako bábika Bratz (bábiky podobné Barbie, ktoré sa vyznačujú veľmi výraznými perami). A naozaj podobnosť je tu výrazná.

Mladá Švédka tvrdí, že cesta k vysnívaným perám nebola bolestivá, teda procedúry zvládala v pohode a stálo to za každý cent, ktorý do toho dala. Dnes si užíva komplimenty svojich obdivovateľov – skutočných i tých online. Jej Instagramový účet je plný fotiek s našpúlenými perami, ktoré jej obdivovatelia s radosťou komentujú.

Ľudia ju často porovnávajú s Kylie Jenner, ktorá je tiež známa svojimi plnými perami. Tamara však toto prirovnanie nemá práve v láske a hovorí: „Inšpirujem sa sama sebou. Nie Kylie, jej pery sú príliš malé.“ Hoci jej pery už teraz vyzerajú, že každú chvíľu explodujú, nemá problém s ich zväčšovaním ešte pokračovať. Podľa nej totiž nie je nič také ako „príliš plné pery“. Priznáva, že je možno od zväčšovania svojich pier doslova závislá.

Závislosť od plastických operácií je skutočná, takže je možné, že sa to týka aj Tamary.
Na otázku, či neplánuje dosiahnuť na úplný vrchol a stať sa nositeľkou Guinnessovho rekordu ako žena s najväčšími perami, odpovedala: „Uvidíme.“ Je dosť možné, že o nej ešte budeme počuť...

Autor: Mária
Foto: unilad.co.uk, instagram.com/tamaratulum/

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa