Žiadny malý chlapec: Najstarší syn Angeliny a Brada má už 18! (FOTO)

Žiadny malý chlapec: Najstarší syn Angeliny a Brada má už 18! (FOTO)
20 fotiek v galérií

Angelina Jolie je známa ako supermatka a sama vychováva šesť potomkov. Nakoľko sa spoločne ukazujú pomerne málo, mnohí by pozabudli, ako ten čas letí. A prvé z jej detí je už dospelé!

VIDEO: Angelina Jolie sa mení na chodiacu kostru

Maddox Jolie-Pitt oslavoval v lete 18 rokov a už aj odišiel na vysokú školu. Z malého chlapca, ktorého Angelina nosila v náručí a adoptovala ho ešte s partnerom Billy Bob-Thorntonom, je dospelý muž. Zvolil si biochémiu ako svoju budúcnosť a vybral sa ju študovať až do Južnej Kórey.

Kam zmizli obrazy Karla Gotta? VEĽKÉ ODHALENIE odborníka!

18-ročný Kambodžan, ktorého si známa herečka osvojila v jeho siedmich mesiacoch, má už vlastnú hlavu a nie je tajomstvom, že na Brada Pitta nemá veľmi pozitívny názor. Dokonca sa vyjadril, že sa necíti ako jeho dieťa, hoci to bol práve herec, kto ho najdlhšiu časť jeho detstva spolu s Angelinou vychovával. Napriek týmto rodinným problémom sa Maddoxovi darí, s mamou sú si nesmierne blízki a s ostatnými súrodencami tiež.

Pozrite sa v galérii pod článkom, ako najstaršie dieťa Angeliny Jolie vyrástlo a prečítajte si viac o jeho živote. 

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Žiadny malý chlapec: Najstarší syn Angeliny a Brada má už 18! (FOTO)Žiadny malý chlapec: Najstarší syn Angeliny a Brada má už 18! (FOTO)Žiadny malý chlapec: Najstarší syn Angeliny a Brada má už 18! (FOTO)Žiadny malý chlapec: Najstarší syn Angeliny a Brada má už 18! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa