Zistite, či svoju EX stále nemiluje: Po čom vo vzťahu ešte pátrať?

Zistite, či svoju EX stále nemiluje: Po čom vo vzťahu ešte pátrať?

Bohužiaľ, naša spoločnosť uznáva monogamné zväzky, to znamená, že pokiaľ máte vo výhľade dvoch mužov, musíte si medzi nimi vybrať. Ako to však urobiť, aby ste si boli na 100% istá, že ste si vybrali toho správneho chlapa a nikde ste neurobili chybu?

Ide vám roztrhnúť srdce? Chceli by ste sa už zbaviť tej mučivej bolesti a zamerať svoju pozornosť a myseľ iba na jedného muža, a druhého, ktorý vám vŕta v hlave poslali s pokojným svedomím kade ľahšie? Sledujte naše rady a tipy, určite vám budú k niečomu platné...

1. Veľa sa rozprávajte
Hľadáte niekoho, s kým máte niečo spoločné a s ktorým sa budete cítiť aj na konci dňa dobre? Pýtajte sa samej seba, nakoľko vás vie ten či onen muž rozosmiať. Či má zmysel pre humor. Vtipní ľudia bývajú zväčša aj pozitívne naladení a plní emócií. Aj veľa mužov má svoju, skrytú emocionálnu stránku. Problém je, že nechcú, aby ju ostatní ľudia videli. Človek, ktorý je v pohode s ostatnými ľuďmi dokáže svoje emócie odhaliť. Je sebavedomý a zrelý.

2. Vyberajte podľa vlastností
Odsledujte mužove vlastnosti a povahové črty. Snažte sa odhaliť, čo by vám mohlo prípadne vo vzťahu s jedným alebo druhým prekážať. Je niektorý z nich panovačný a manipulatívny? Je neschopný si priznať chybu? Ukázal sa byť sebecký alebo ste si všimli ako rád druhých ohovára? Pokiaľ chcete chlapa, ktorému môžete dôverovať, chlapa, ku ktorému môžete byť úprimná, bez ohľadu na to, ako veľmi pravda bolí, potom by ste mali zabudnúť na zlomyseľného intrigána.

3. Zistite, či svoju EX stále nemiluje
Hovorí vám stále o svojej expriateľke? Môže to byť pre vás zlé znamenie. Znamená to, že ju možno ešte stále miluje. Ak nechcete, aby vás s ňou mesiace a mesiace neustále porovnával, takéhoto chlapa si vyhoďte aj z kontaktov v mobilnom telefóne. Určite by vás otravoval kvôli jeho zlomenému srdcu, aby sa vám mohol vyplakávať na pleci.

4. Verte svojej intuícii
Verte starým dobrým ženským technikám, akými je šiesty zmysel. Pokiaľ sa vám zauzlia črevá pri jednom a tom istom mužovi, zrejme nie ste na správnej adrese a tomuto pánovi by ste svoje srdce nemali darovať. Sledujte pozitívne znamenia. Stáva sa vám, že s jedným zažívate iba nepríjemné udalosti, od počasia na rande cez dopravné nehody, zatiaľ čo s druhým je to pohoda, relax a ešte sa okolo vás bicykluje každý raz kominár? Potom by ste si mali vedieť vybrať. Máte ho totiž potvrdeného aj "zhora“.

5. Neponáhľajte sa
Nemajte pocit, že sa musíte rozhodnúť do nejakého zadaného termínu, ktorý vám jeden alebo druhý vytýčil. Vaše rozhodnutie môže nejakú dobu trvať. Počas tejto doby dúfajte, že sa jeden alebo druhý muž poriadne prejaví, čo bude pre vaše rozhodnutie znamenať jednoduchšiu cestu.

Autor: bb
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rozvod"

Poradňa