Zlá správa pre fanúšikov: Je naozaj Michael Schumacher mŕtvy? (FOTO)

Zlá správa pre fanúšikov: Je naozaj Michael Schumacher mŕtvy? (FOTO)
45 fotiek v galérií

Fanúšikovia slávneho pilota Formule 1 bijú na poplach a tvrdia, že ich idol je mŕtvy ale každý o zlej správe mlčí.

Jeho zdravotný stav je totiž už viac ako 5,5 roka po tom, ako utrpel na lyžiarskom svahu vážne zranenie, veľmi vážny. Napriek tomu počas celej liečby síce nekomunikoval so svetom a nevedel ovládať svoje telo, okolie však vraj vnímal.

Fanúšikovia však chcú vedieť, ako na tom slávny pretekár naozaj je a mnohí hovoria o najhoršom. Mysleli si, že sa dozvedia pravdu o jeho súčasnom živote z dokumentu, ktorý mal uzrieť svetlo sveta práve v týchto dňoch, ale nestalo sa tak. Premiéru odložili až o rok! „Materiálu je veľa, potrebujeme čas na jeho spracovanie,“ pred časom sa dal počuť hovorca spoločnosti B14 Film. Je to však tak, alebo len niečo zastierajú? Na internete sa totiž objavili diskusie o tom, že potrebujú nový koniec.

Tak sa fanúšikovia domnievajú, že sa Schumacherov zdravotný stav ešte viac zhoršil, alebo že zomrel! Čo sa teda naozaj stalo, vie len jeho najbližšia rodina, lebo od onoho nešťastného pádu na lyžiach s verejnosťou takmer nikto z jeho blízkych nekomunikuje.

Chcete sa o Schumacherovi dozvedieť viac? Kliknite na našu galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 45 fotografií

Zlá správa pre fanúšikov: Je naozaj Michael Schumacher mŕtvy? (FOTO)Zlá správa pre fanúšikov: Je naozaj Michael Schumacher mŕtvy? (FOTO)Zlá správa pre fanúšikov: Je naozaj Michael Schumacher mŕtvy? (FOTO)Zlá správa pre fanúšikov: Je naozaj Michael Schumacher mŕtvy? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa