Zmenila sa na nepoznanie: Sexi herečku by ste v nej už hľadali márne! (FOTO vnútri)

Zmenila sa na nepoznanie: Sexi herečku by ste v nej už hľadali márne! (FOTO vnútri)
28 fotiek v galérií

Mexická femme fatale Salma Hayek (52) v každom filme, v ktorom hrala zažiarila. No čo sa to deje s ňou teraz? Vyzerá ako bezdomovkyňa. Jej krásu a sexepíl by ste u nej už hľadali márne.

VIDEO: Premena v čase Salmy Hayek

Môže za to nakrúcanie snímky Bliss, počas ktorého sa herečka zmenila na nepoznanie. V novej sci-fi dráme sa predstaví po boku Owena Wilsona. Film v súčasnosti nakrúcajú v Los Angeles. Snímka vzniká pod režisérskou a scenáristickou taktovkou Mikea Cahilla.

 

Amerického herca zbavili obvinenia zo sexuálneho útoku: Kevin Spacey si konečne vydýchol

Salma Hayek sa predstaví v úlohe Isabel, ktorá žije na ulici a okrem ošarpaného zovňajšku má na hlave aj dredy. Stretne sa s Gregom (Owen Wilson) a presviedča ho, že znečistený, škaredý a drsný svet okolo nich nie je reálny, ale len simulácia v krásnom a „pravom“ svete blaženosti.

O tom, že sa nakrúca skutočne za každých podmienok svedčí aj to, že herci na pľaci poriadne zmokli. Nakrúcali totiž scény v daždi. Kliknite do fotogalérie a prezrite si fotografie.

Text: nat
Foto: Profimedia

 28 fotografií

Zmenila sa na nepoznanie: Sexi herečku by ste v nej už hľadali márne! (FOTO vnútri)Zmenila sa na nepoznanie: Sexi herečku by ste v nej už hľadali márne! (FOTO vnútri)Zmenila sa na nepoznanie: Sexi herečku by ste v nej už hľadali márne! (FOTO vnútri)Zmenila sa na nepoznanie: Sexi herečku by ste v nej už hľadali márne! (FOTO vnútri)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa