Známa televízna mamička ukázala svoje bruško rok po pôrode ... aj s odkazom!

Známa televízna mamička ukázala svoje bruško rok po pôrode ... aj s odkazom!

Ali Fedotowsky-Manno je známa ako televízna osobnosť. Okrem toho je však aj dvojnásobná mamička. S manželom, menom Kevin Manno, majú trojročnú dcérku Molly a takmer ročného syna Rileyho.

Nedávno táto mamička uverejnila na svojom Facebookovom profile príspevok s fotkou svojho tehotenského bruška vo vysokom štádiu tehotenstva a zároveň vedľa toho aj fotku svojho aktuálneho bruška takmer rok po pôrode. Chcela tým ukázať, ako veľmi sa jej telo zmenilo kvôli tehotenstvu.

Píše: „Je šialené pomyslieť si, že toto bolo moje telo pred 10 mesiacmi. Pozrite sa na to bruško! (Druhá fotka je moje brucho dnes). Vedela som, že mám väčšie než priemerné bruško, keď som čakala Rileyho... Ale myslím, že som si celkom dobre neuvedomovala, aké bolo skutočne veľké. Tak prečo by som mala čo len pomyslieť na to, že moje telo by sa malo vrátiť na úroveň plochého bruška spred 10 mesiacov po TOMTO?“

Ali poukázala na to, čo trápi mnohé ženy po tehotenstve. Že telu po pôrode trvá asi rok, kým sa vráti do pôvodného stavu. To hovoria múdre knihy. No realita býva iná. Ona to názorne ukázala na kontraste dvoch fotiek s rozdielom takmer jedného roka.

Ďalej píše: „Nielenže moje brucho nie je ploché, ale mám aj veľký kus ovisnutej kože, ktorý si nemyslím, že sa niekedy v živote ešte stratí. A viete čo, je to OK. Ak mám byť k vám, priatelia, 100% úprimná, vlastne sa mi  tá ovisnutá koža páči. To je čestná pravda. Tým ale nechcem povedať, že možno o rok nezmením svoj názor a nebudem s tým chcieť niečo urobiť, avšak nateraz to vnímam ako čestný odznak.

Zaslúžila som si túto ovisnutú kožu. Dala som všetko, čo moje telo mohlo ponúknuť, aby som priviedla na svet dve krásne ľudské bytosti. To nie je niečo, za čo by som sa mala hanbiť, ale niečo, na čo by som mala byť právom hrdá! Takže zakaždým, keď sa pozriem na svoje bruško, pripomeniem si pocit sily, schopnosti a obety. A napokon, dostala som najkrajší dar – dve krásne deti a rodinu, o ktorej som vždy snívala.“
 
Táto mamička potom pokračuje slovami: „Dúfam, že keď sa dnes pozriete do zrkadla, cítite ten istý rešpekt a lásku voči osobe, ktorá na vás (zo zrkadla) pozerá. To, ako vnímame samých seba je buď naša najväčšia sila alebo slabosť. Pracujte na tom, aby to bola vaša sila!“

Úprimná k fanúšikom
Ali je známa tým, že svojim fanúšikom dáva nahliadnuť do svojho súkromia a je autentická. Po narodení ich syna napríklad priznala, že ona a manžel spia oddelene. Tak im to proste vyhovovalo a hoci to, ako priznala, nebolo ideálne riešenie a ich vzťah trpel, vedeli, že to je len dočasné a je to určitá fáza. Napísala: „Nakoniec sa budeme vášnivo milovať a budeme si užívať úžasné obdobie, ale je to teraz proste ťažké.“ Neskôr sa fanúšikom zdôverila, že už s manželom opäť spia v jednej posteli.

Autor: Mária
Foto: msn.com

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Bábätká"

Poradňa