Známy herec sa znovu oženil, jeho bývalá trpí: Čo si má o TOMTO myslieť?

Známy herec sa znovu oženil, jeho bývalá trpí: Čo si má o TOMTO myslieť?
20 fotiek v galérií

Aj celebrity sú len ľudia a trápia ich rovnaké veci ako nás. Vzťahy, city a zlomené srdcia...

Jedna takáto kríza sa práve deje herečke Anne Faris, ktorá je bývalou ženou superznámeho Chrisa Pratta. Ten sa znova oženil a do sveta poslal pichľavý odkaz.

VIDEO: Niečo zo svadby Chrisa Pratta a Katherine Schwarzenegger

Zaľúbený herec z filmov Jurský svet či Strážcovia galaxie si vzal dcéru Arnolda Schwarzeneggera, Katherine. Ich vzťah je pomerne krátky, no označuje ho ako veľmi úspešný. K spoločnej svadobnej fotke doslova napísal, že ide o najlepší deň jeho života. Pritom sa už kedysi ženil a tiež má 6-ročného syna.

Tvrdý ROZCHOD Coopera a Iriny: Má v tom prsty Gaga? Krutá pravda vyplávala na povrch až teraz!

Napriek množstvu gratulácií ku svadbe sa ozvali aj kritické hlasy, ktoré jeho vyjadrenie vnímajú ako veľmi neférové voči bývalej manželke či voči dňu, kedy sa mu narodilo dieťa. Sama herečka sa viackrát vyjadrila, že z rozvodu nadšená nebola...

Pozrite si v galérii pod článkom Chrisa Pratta s bývalou aj novou ženou a tiež jeho najnovšiu svadobnú fotografiu. Želáme mu veľa šťastia v živote, ale aj pri výbere slov v ďalších jeho vyjadreniach.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 20 fotografií

Známy herec sa znovu oženil, jeho bývalá trpí: Čo si má o TOMTO myslieť?Známy herec sa znovu oženil, jeho bývalá trpí: Čo si má o TOMTO myslieť?Známy herec sa znovu oženil, jeho bývalá trpí: Čo si má o TOMTO myslieť?Známy herec sa znovu oženil, jeho bývalá trpí: Čo si má o TOMTO myslieť?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa