Zoznámte sa s otcom a dcérou, ktorí si zmenili naraz pohlavie!

Zoznámte sa s otcom a dcérou, ktorí si zmenili naraz pohlavie!

Vyjsť na verejnosť s tým, že ste si dali zmeniť pohlavie nie je ľahká vec. Neviete, ako vás ľudia príjmu. Čo si bude o vás myslieť celá rodina. U jedného otca a dcéry boli tieto otázky obzvlášť dôležité. Obaja totiž prešli zmenou naraz.

Eric a Corey Maisonovci ponúkli svetu svoj jedinečný príbeh. Pätnásťročná Corey sa narodila ako chlapec. Pred štyrmi rokmi však oznámila rodičom, že sa v celoživotnej úlohe muža byť necíti a chce zmenu. “Chcela som, aby boli na mňa moji rodičia hrdí, na to, kto som a mali ma radi aj v dievčenskom tele.”

Minulý rok sa v ich rodine udiala druhá, podobná operácia. Jej otec Eric bol totiž v minulosti ženou. Inšpirovaný odvážnou cestu svojej dcéry, tiež sa rozhodol o zmenu pohlavia. Tak ako mnoho transexuálov, aj Corey sa musela vysporiadať s násilníkmi a zdokumentovala svoju cestu na Instagrame ako obhájca trans-dospievajúcich. "Nemôžem uveriť, ako ďaleko som prešla za posledné 4 roky. Kedysi som sa schovávala za falošný úsmev, ale teraz sú všetky moje úsmevy pravé," napísala.

Autor: Lea/dailymail.com

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa