Interiérová dizajnérka Savannah Looney (25) hovorí, že Mila, ktorá má teraz osem mesiacov, sa narodila s najhustejšou pokrývkou hlavy, akú kedy jej pôrodná asistentka videla, a že lekári chodili na jej oddelenie, aby videli, aký má jej dieťa vrkoč. Zatiaľ čo samotná Savannah nemala pri narodení veľa vlasov, jej 37-ročný manžel Anthony bol na tom podobne ako malá Mila.

Savannah Looney
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbMBTTSsNhZ/
Savannah Looney

"Moja pôrodná asistentka za celých 30 rokov nevidela toľko vlasov ako má Mila," cituje DailyMail mamičku z Floridy. "Po jej narodení stále vodila lekárov, aby im ukázala jej vlasy. Boli ohromení. Jej vlasy boli pre nás obrovským prekvapením, pretože na ultrazvukoch sme nikdy žiadne nevideli. Keď som bola tehotná, všetci moji priatelia hovorili, že sa nevedia dočkať, kedy uvidia jej vlasy, kvôli mojim a Anthonyho. Vždy som si hovorila, že bude asi plešatá, ale, samozrejme, som sa mýlila," hovorí s úsmevom Savannah.

Miline vlasy sú, samozrejme, stredobodom záujmu všade. "Nemôžem s ňou ísť do obchodu, pretože keď je so mnou, trvá to o 45 minút dlhšie. Každý ma chce zastaviť a hovoriť o jej vlasoch a o tom, ako rozkošne vyzerá," vysvetľuje Savannah s tým, že keď sa malá narodila, mala asi centimetrové vlásky, teraz už majú o 5 cm viac. "Čoskoro ju vezmem na strihanie," dodala.

Fotky Mili nájdete v našej galérii.