Občas totiž mužom stačí maž na neveru čas a príležitosť a dôvod sa vždy nájde. Aj napokon muž „pošmyknutie“ na firemnej párty na druhý deň oľutuje, čo je lepší prípad, než keby mal mesiace bokovku, o ktorej by vám klamal do očí, aj keď by ho už s milenkou videlo pol mesta. 

Niektorí muži si skrátka nevedia pomôcť a potom sú tu muži, ktorým k podvádzaniu výdatne napomohli okolnosti. Čo však ani náhodou neznamená, že nad tým treba mávnuť rukou. 

V partii jeho kamarátov sa necíti dobre.
Zdroj: Shutterstock

Čo urobiť s neverníkom ak...
Ak sa nevzdá aférky. Len čo by ste sa dozvedeli, že v tom pokračuje, hoci doma prisahá na životy celej svojej rodiny, že nie, zbaľte mu kufre. Žiadna ľútosť, živoriť s takýmto mužom je pod vašu dôstojnosť.
Ak mu to evidentne nie je ľúto. Ak ste mu nezbalili kufre už dávno, urobili ste veľkú chybu! Toto je jasný dôkaz, že u neho k žiadnej sebareflexii neprišlo a šanca, že sa to stane znova, je veľmi vysoká.

Mojej kamarátke nikdy nič nestačilo. Bola sebecká.
Zdroj: Shutterstock

Ak sa tvári, že k ničomu nedošlo. Naozajstný kajúcnik vaše výčitky znesie a snaží sa poučiť. Egoistovi je ukradnuté, ako vás to zasiahlo a nechce vás počúvať. Je len na vás, či mu dáte šancu. S veľkou pravdepodobnosťou však svoj „prešľap“ zopakuje.Pravdepodobnosť, že neverník opäť zaloví v zakázaných vodách je totiž až trikrát vyššia, než keby nepodviedol nikdy. Samozrejme, vždy záleží na okolnostiach, za akých sa to stalo.