S fanúšikmi sa totiž snaží byť v kontakte aspoň prostredníctvom Facebooku. Práve tam z času na čas zavesí stručný odkaz a urobila to aj teraz – po dlhých mesiacoch.

Naposledy sa totiž prihovorila fanúšikom krátkou vetou na Silvestra, kedy všetkým popriala všetko dobré do roku 2022. Prešlo viac ako sedem mesiacov a na svojich verných si spomenula opäť, aj keď nebola príliš zhovorčivá? „Krásny letný pozdrav vám všetkým. S láskou, vaša Marika," napísala Gombitová na svojom oficiálnom Facebooku a priložila fotku. Z nej je zrejmé, že sa má napriek zdravotnému hendikepu, speváčka dobre. Na fotografii pózuje s dokonalým mejkapom v záhrade domu, pričom na hlave má slamený klobúk, ktorým sa chráni pred tropickými teplotami. Spoločnosť jej samozrejme robia jej milované dva psíky.

Marika Gombitová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/BWroPeBlpGE/

Z jej úsmevu cítiť pokoj a dobrú náladu azda aj preto, že sa konečne schyľuje k jej koncertu, ktorý kvôli pandémii kovidu už dvakrát presúvala. Najnovšie by sme sa ho mali dočkať v decembri, informuje o tom na svojom oficiálnom Facebooku a pripája aj link s informáciami. V máji tohto roku totiž mala odohrať dva koncerty. Jeden v Bratislave, druhý v Košiciach.