Profesionálna astrologička Jessica Adams skúmala konštelácie planét a videla v nich takýto osud Georgea a Charlotte Windsorovcov.

V znamení Raka

Princ George je po dedkovi Charlesovi a otcovi Williamovi tretí v následníckej línii na britský trón. Raz sa stane vládnucim monarchom, ale čo možno od jeho vlády očakávať? George sa narodil 22. júla 2013 o 16.24 hodine. Podľa zverokruhu je teda Rak, rovnako ako jeho otec William a babička Diana. Hoci sa pred malým princom otvára nekonečný svet príležitostí, podľa hviezd v živote nebude mať vždy na ružiach ustlané.

Vyplní sa predpoveď?
Zdroj: Karwai Tang

Čakajú ho tri ťažké roky

Tento rok a nasledujúce dva vraj budú pre Georgea mimoriadne náročné a podľa astrologičky ich zvládne, keď sa naučí sebakontrole a pridá k tomu silu vôle. Princ prechádza astrologickým cyklom ohromných problémov a výziev, ktorý sa vyskytuje raz za 248 rokov a prekrýva sa s obdobím od jeho 9. do 11. narodenín. Astrologička naznačila, že George sa v nasledujúcich piatich rokoch zrejme spolčí s nevhodnými kamarátmi, v škole bude za rebela a excentrika. Stane sa súčasťou partie, ktorá mu umožní oslobodiť sa od kráľovských reštrikcií.

Vyplní sa predpoveď?
Zdroj: Karwai Tang