Ako píše plus7dni.sk, detstvo strávila v Karlovej Vsi a takmer celý dospelý vek žije v bratislavskom Starom meste. Lucia po prvom nevydarenom manželstve s muzikantom Oskarom Rózsom našla šťastie pri manželovi Richardovi a do rodiny im postupne pribudli tri deti, najprv syn Maximilián (10) a k štyridsiatke si nadelila ten najkrajší darček v podobe dcér dvojičiek Izabely (6) a Sofie (6).

Hoci Lucii po narodení dievčat s deťmi pomáhala mama aj opatrovateľka, mala sa pri troch deťoch čo obracať aj ona sama, takže určite nepotrebovala žiadne diéty, aby si udržala štíhlu líniu. A mať pri troch deťoch útulný byt dá tiež poriadne zabrať. Lucia to však mala premyslené už vopred.

Deti Lucie Hurajovej pred pár rokmi.
Zdroj: www.instagram.com/lucia_hurajova/
Deti Lucie Hurajovej pred pár rokmi.

Faktu, že Luciin byt vyzerá aj pri troch deťoch ako zo škatuľky, napomáha najmä jeho dispozičné riešenie. Byt je priestranný, vďaka vysokým stropom a francúzskym oknám svetlý a s množstvom rafinovane zabudovaných úložných priestorov. Domáci tam môžu prehľadne ukryť všetky veci, ktoré práve nemusia byť na očiach, čo je pri troch deťoch veľká výhoda. A práve v tom spočíva tajomstvo, prečo tam má vždy poriadok. V byte Lucia stavila na bielu a sivú farbu v kombinácii s drevom. Všade je aj rovnaká drevená podlaha, ktorá priestor opticky zväčšuje.

V priestrannom byte má každý miesto pre seba, deti majú svoju detskú izbu, ale rodina trávi veľa času spoločne v obývačke. V zadnej časti bytu je spálňa s vlastnou kúpeľňou. Aj v tejto zadnej časti sú šikovne zapracované úložné priestory, vďaka ktorým byt nepôsobí zapratane a to je podľa Lucie základ, aby bol pôsobil útulne a domáci sa tam cítili príjemne. Pozrite si ho v našej galérii.