V roku 2001 sa totiž jej meno skloňovalo so spevákom Jiřím Kornom. Ten sa vraj do vtedy len 25-ročnej Jany zamiloval až po uši. Portálu Blesk sa dokonca podarilo zistiť, že zamilovaný párik strávil romantický víkend v nemeckom mestečku Baden-Baden a neskôr ich spolu videli aj v jednom z bratislavských hotelov, kde sa nežne objímali a bozkávali. Podľa Blesku práve vtedy Korn konečne dosiahol svoje, lebo moderátorka mu dlho odolávala.

Spevák totiž tvrdil, že je už dlhší čas zamilovaný, ale jeho vyvolená zatiaľ jeho city neopätuje. Jana sa v tom čase zasa dala počuť, že sa len tak ľahko nezamiluje: „Možno som náročná, ale naozaj ma upúta máloktorý chlap. Najviac stretávam bohatých mužov, ktorí ma chcú získať len svojim majetkom - tí ma najviac odpudzujú," prezradila pred rokmi pre Blesk.

Ľady sa však aj napriek tomu prelomili a Janka išla s pravdou von. Priznala, že ju priťahujú skôr starší muži a vtedy 52-ročný Korn sa zase netajil svojou záľubou v mladších ročníkoch. Žeby práve v tom čase padla kosa na kameň?