Viktor si však neodpustil jej aspoň verejne, teda presnejšie prostredníctvom sociálnej siete (na ktorej nemá Adela ani len založený účet), zablahoželať. A urobil to so šarmom jemu vlastným: „Už štyri dni žijem so štyridsiatničkou. A je mi to rovnako jedno, ako keď som začal žiť s o desať rokov staršou 36-kou,“ píše moderátor.

Adela Vinczeová a Viktor Vincze
Zdroj: Instagram
Adela Vinczeová a Viktor Vincze

„Pretože rovnako ako vekový rozdiel, aj pohľad na samotný vek je len spoločenským vzorcom. Kde by ľudia v istom veku už mali byť, s kým by mali byť, koľko by mali mať detí, koľko by mali zarábať, kde by mali bývať, ako by sa mali vyjadrovať... všetky tieto „dobre mienené očakávania“ majú vo svojom jadre spoločné to, že ich autorovi ponúkajú len akési falošné útočisko a ukotvenie v jeho vlastnej neistote,“ pokračuje.

„Lebo bez známeho “poriadku“ mu život nedáva zmysel. Keby som sa pred štyrmi rokmi po Veronikinej a Sajfovej svadbe nechal vyľakať týmito zarytými predstavami, urobil by som najväčšiu chybu svojho života... Života, ktorý mi teraz dáva absolútny zmysel,“ dokončil svoje verejné vyznanie lásky Viktor.