MENU
Vyhľadávanie:

Báječné triky

.
4.5. 2023 20:01

Tieto nevyhadzujte! 13-krát, ako dať veciam nový život

Keď vám nejaké veci doslúžia, zvyčajne skončia v odpade. No zamysleli ste sa nad tým, že niečo z toho by sa dalo ešte využiť? Stačí trochu kreativity a z nepotrebných predmetov sa stanú super vychytávky.

.
11.4. 2023 17:01

Dajte starým veciam nový život! 6x super nápad, ako na to

Keď nám nejaké veci doslúžia, zvyčajne končia v odpade. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, že mnohé z vecí, ktoré vyhadzujete, by sa ešte dali použiť? Recyklácia v dnešnej dobe zažíva naozaj veľký boom - stačí trochu kreativity a z nepotrebného predmetu sa stane super „vychytávka".

Ďalšie správy z rubriky

Uskladnenie cesnaku na zimu
29.11. 2022 8:00

Uskladnite cesnak na zimu: Takto vám určite nevyschne

Urodilo sa vám ho viac na záhradke alebo ste kúpili väčšie množstvo v akcii? Aby sa vám to skutočne oplatilo, spracujte ho skôr, než začne hniť alebo vysychať či černieť. To sa môže ľahko stať, ak nemáte dobré podmienky na skladovanie.

Uspávacia ASMR metóda
14.11. 2022 21:00

Nemôžete spávať? Pozrite si toto video a zaspíte okamžite!

Spôsob uspávania, ktorý bezprostredne zaúčinkuje skoro na každého, si v posledných rokoch obľúbili nespavci zo všetkých kútov sveta, a to aj napriek tomu, že sa ho aktívne nezúčastňujú. Pozoruhodná ASMR metóda pramení na ďalekom Východe, kde masážne a meditačné techniky zveľaďovali celé stáročia.

Domáca výroba mozaiky.
24.10. 2022 16:30

Črepy nosia šťastie! Urobte si z nich doma rozkošnú mozaiku

Heslom dneška je nevyhadzovať, ale – osviežiť, pretvoriť a znova použiť! Na spríjemnenie domova môžete použiť aj črepiny z rozbitých tanierov, pohárov a hrnčekov. Stačí vám kladivko, lepidlo, brúsna podložka za pár eur a kus fantázie.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.