MENU
Vyhľadávanie:

Báječné triky

zajko
8.4. 2020 11:37

Vyrobte si veľkonočného zajka z ponožky! Naj dekorácia pre deti

Chcete si doma s deťmi vyčarovať jednoduchú a rýchlu veľkonočnú dekoráciu? Vyskúšajte tohto rozkošného zajka vyrobeného z ponožky. Využiť môžete aj staršiu ponožku, čím zrecyklujete niečo, čo by ste v opačnom prípade možno vyhodili.

Strašiak menom sviatočné upratovanie
16.12. 2015 5:15

Strašiak menom sviatočné upratovanie

Koniec roka a vy premýšťate, ako si zjednodušiť upratovanie, aby bolo doma aj čisto, aj ste si užili krásny predvianočný čas? Je nutné zapojiť do upratovania celú rodinu? A kedy začať vôbec, aby sa všetko stihlo včas? Alebo sa spoľahnúť na prácu profesionálov? 

Zlazou výzdobou dodáte Vianociam noblesu
9.10. 2013 14:00

Prečo veľa darčekov deťom škodí?

Vianoce sú hádam pre všetkých z nás kúzelným obdobím plným radosti a čarovných okamihov. Ešte väčšie kúzlo však majú tieto sviatky, ak máme malé deti. Akoby sme sa sami vracali do našich vlastných detských čias a spolu s našimi ratolesťami to všetko opäť prežívali.

Kam ukryť darčeky od milenca?
26.12. 2009 3:00

Kam ukryť darčeky od milenca?

Darčeky od milenca sú veľmi nebezpečná záležitosť. Dokážu potešiť, ale aj spôsobiť nepríjemnosti na celý život. Hoci sme radi, že sme od našej tajnej lásky niečo krásne dostali, čo s tým, aby sme darček mali pri sebe, ale nikto okrem nás nevedel, kde sa v byte nachádza?

Vianoce slávnych: Inšpirujte sa!
23.12. 2009 2:00

Vianoce slávnych: Inšpirujte sa!

Hľadáte inšpirácie na ozdobenie stromčeka vo vianočných katalógom predajní nábytku? Nemáte jasno, aké vianočné karty poslať či ako stráviť sviatky, keď ste prvý rok rozvedená mamička? Nechajte si poradiť od známych celebrít.

Lenivá na Vianoce: Je to výhra!
22.12. 2009 2:00

Lenivá na Vianoce: Je to výhra!

Keď sa povie Vianoce, ako prvé nám napadne atmosféra, ktorá sa spája s týmito sviatkami. Pokoj, radosť, láska, ale aj vôňa ihličia, škorice či klinčekov a v neposlednom rade i sviežosť a čistota v byte.

Ďalšie správy z rubriky

Triky pre vianočnú pohodu
21.12. 2009 5:00

Triky pre vianočnú pohodu

Cez sviatky chceme byť všetci so svojimi najbližšími. Je to vynikajúca príležitosť sa stretnúť pokope, a hoci ste aj rozhádaní s príbuznými, akosi na nejaké zvady nemáte cez Vianoce chuť a čas. Stačí jedno posedenie pri stromčeku a staré rany sú zahojeneé. Je to skutočne tak?

Vyberte mu darček podľa znamenia!
20.12. 2009 12:00

Vyberte mu darček podľa znamenia!

Vianoce nám klopú na dvere a vy ešte nemáte kúpený darček pre svojho milovaného? Výber býva niekedy skutočne náročný a nedá sa na nič spoľahnúť jednoznačne. A čo tak spoľahnúť sa napríklad na znamenia?

Koľko vás
17.12. 2009 5:00

Koľko vás "skutočne" vyjdú Vianoce?

Vianoce z nás robia mimoriadne rozšafných ľudí. Niektorí si dokonca odkladajú po celý rok peniaze, aby ich mohli „otrieskať“ na darčeky práve v čase Vianoc.

Darčeky, ktoré sa milencom nikdy nedávajú!
16.12. 2009 5:00

Darčeky, ktoré sa milencom nikdy nedávajú!

Pre moderného muža je čoraz ľahšie nájsť darček podľa jeho gusta. Obchodíky sú plné nápadov. Máte predstavu o tom, čo by sa vášmu partnerovi hodilo, ale pri prechádzkach obchodmi si povzdychnete, že už prešlo dosť času od vtedy ako ste urobili radosť sebe.

Vianočné nákupy? Ani ma nehne!
11.12. 2009 12:00

Vianočné nákupy? Ani ma nehne!

Tak a je to tu! Vianočný ošiaľ prepukol naplno a blikajúca vianočná výzdoba nám na každom kroku pripomína, čo všetko ešte musíme stihnúť, kým zasadneme za slávnostne prestretý vianočný stôl. Dovtedy musíme poupratovať, navariť, napiecť a na dôvažok ešte aj nakúpiť vianočné darčeky celej rodine. A tak lietame od rána do večera a obdivujeme tých pár vyvolených, ktoré sa očividne nikam neponáhľajú a svoj voľný čas netrávia frenetickým pobehovaním po obchodoch, ale pokojným popíjaním punču na vianočných trhoch. Najvyšší čas pridať sa k nim a vianočné nákupy vybaviť za desať minút, z pohodlia domova a lacnejšie!

Hity Vianoc: čo takto šimpanza?
11.12. 2009 3:00

Hity Vianoc: čo takto šimpanza?

Čo si prajú pod stromček vaše deti? Tie iste neváhajú a do listu pre Ježiška všetko prezradia. Viete však, ktoré darčeky sa pod vianočnými stromčekmi objavia tento rok najčastejšie? My to už vieme!

Hovoriace pero CROCO Pen - interaktívne učenie so zábavou
10.12. 2009 12:00

Hovoriace pero CROCO Pen - interaktívne učenie so zábavou

Učiť sa cudzí jazyk? Každému pri tejto myšlienke ako prvé napadne bifľovanie slovíčok a na prvý pohľad nezrozumiteľná gramatika. To však nemusí byť pravidlom ... Na trhu je už druhý mesiac novinka - CROCO Pero - ktoré deti zabáva a učí zároveň.

Brita Meter pre ešte zdravšiu vodu
9.12. 2009 12:00

Brita Meter pre ešte zdravšiu vodu

Filtrovaná voda šetrí vaše zdravie, peniaze a tiež životné prostredie! Voda z vodovodu zbavená nadbytočných minerálov a ďalších prímesí je omnoho lacnejšia a teraz si môžete byť istí, že je prefiltrovaná optimálne s ohľadom na tvrdosť vody a jej zloženie.

Ježiško vs. Santa: boj sa začal
8.12. 2009 3:00

Ježiško vs. Santa: boj sa začal

Kto vám doma nosí darčeky? Ježiško, americký Santa alebo dokonca dedo Mráz? V našich zemepisných šírkach je tradíciou práve Ježiško, a tak sa veselý tučný dedko zo severného pólu presadzuje hlavne v reklamách a na televíznych obrazovkách. Ktorý z nich však vianočný boj vyhrá?

Vianoce 2009: Slováci milujú medovníky a Mrázika
7.12. 2009 19:00

Vianoce 2009: Slováci milujú medovníky a Mrázika

Na prelome mesiacov november a december sa mohli návštevníci stránok servera Žena.sk zapojiť do veľkého vianočného prieskumu s cieľom preskúmať súčasný pohľad Slovákov na toto sviatočné obdobie. Túto možnosť využilo celkom 20.661 osôb, z toho 4.559 mužov (22,07%) a 16.102 žien (77,93%).

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Jana, Humenné: Je mi manžel verný alebo ma podvádza?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Jana,
ak ste aj v minulosti mali podozrenie, že Vám je Váš manžel neverný, tak teraz v tomto čase môžem s istotou povedať že Vám verný je.... nevidím pri ňom žiadnu inú ženu. Áno, Váš manžel Vás má rád, takisto ako vy jeho.

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Čitateľka Lucia: Má to s milencom nejakú budúcnosť?
  2. Odpoveď Erika, Šaľa: Odíde nakoniec manžel za svojou milenkou?
  3. Odpoveď Mária, Stará Ľubovňa: Priateľova exmanželka na mňa skúša čiernu mágiu
  4. Odpoveď Denisa: Čo ma čaká v láske a ako vyzerá moje zdravie?
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.