Začnime sladkosťami
Toto kúzlo je ideálne pre nesmelých, ktorí sa neodvážia povedať objektu svojich snov, že sú do neho úplne paf. Funguje pri mladých dievčatách aj zrelých ženách a jeho výhodou je, že si pri ňom okrem iného, osladíte život.

Použite ho, keď viete, že nie ste dotyčnému mužovi úplne ľahostajná. Bonusom je, keď viete, že vás ľúbi, alebo sa mu aspoň páčite, len nevie vyjadriť svoje city. Aby ste ho zbavili ostýchavosti, vyskúšajte pralinkový rituál.

Ani celá bonboniéra nemusí uškodiť vášmu chrupu. Sťažovať sa bude skôr žalúdok.
Zdroj: Shutterstock

Je veľmi jednoduchý. Vezmite si vaše tri obľúbené čokoládové pralinky. Na všetky opatrne ale čitateľne vyškrabte vaše meno aj meno muža vášho srdca. Čokoládky potom položte na tanier a vložte do rozohriatej rúry alebo hoci aj na pár sekúnd do mikrovlnky a počkajte, kým sa čokoláda roztopí.

Ilustračná fotografia
Zdroj: Shutterstock

Práve energia, ktorá pri rozpúšťaní čokolády vzniká, má spôsobiť aj rýchlu výmenu energie medzi vami a mužom vášho srdca. Kúzlo tvrdí, že sa vám milovaný čoskoro ozve a vyzná vám svoje city. Keď to urobí, môžete čokoládky kľudne vyhodiť, lepšie však urobíte, keď ich zjete. Má to posilniť silu kúzla.