MENU
Vyhľadávanie:

Zdravie a krása

Ilustračné foto
31.5. 2023 0:00

V júni sa mladne! Doprajte si oddych s pridanou hodnotou

Počuli ste už o zájazdoch na prímorské ostrovy, ktorých súčasťou nie je iba dovolenkový pobyt, ale aj procedúry, vďaka ktorým sa vrátite zdravší, štíhlejší a krajší? Nemusíte bookovať letenky. Podobné „dva v jednom“ si môžete dopriať už aj na Slovensku.

Young,Woman,With,Mobile,Phone,Sitting,On,Toilet,Bowl,At
29.5. 2023 10:00

Chodíte na WC s mobilom? Tento zvyk vás môže nepríjemne dobehnúť!

Najrozšírenejšie ochorenie 21. storočia znepríjemňuje život aj mladým ľuďom. Sedavá práca, zlá životospráva a nedostatok pohybu či nadmerný čas strávený na toalete môžu byť príčinou vzniku hemoroidov, ľudovo nazývaných „zlatá žila“. Ako im môžete predísť a čo robiť, keď ich už máte?

Ďalšie správy z rubriky

.
15.5. 2023 12:00

KVÍZ: Pri akom športe schudnete najviac? Zistite, ktorý sadne práve vám!

Poznáte to. Stokrát si poviete, že už konečne začnete športovať, odhodlanie vám vydrží týždeň alebo dva a potom sa akosi rozplynie dostratena. Možno nie je ale na vine vaša slabá vôľa, ale nesprávne zvolený druh športu. Nasledujúcich 12 otázok vám pomôže zistiť, ktorý pohyb je pre vás tým pravým.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.