MENU
Vyhľadávanie:

Zdravie a krása

Ilustračné foto
25.7. 2022 15:00

Sandále na podpätku – ako ich zladiť s vašim outfitom?

Topánky na podpätkoch prichádzajú v mnohých tvaroch, veľkostiach a štýloch. S toľkými rôznymi dostupnými možnosťami môže byť hľadanie perfektného páru k vášmu outfitu náročný proces. Či už upravujete svoj outfit do práce alebo na večer do mesta, poradíme vám, ako vytvoríte dokonalý outfit za pomoci rôznych typov topánok.

Ďalšie správy z rubriky

Omladenie
7.7. 2022 16:30

Budete prekvapení! Ako vplýva nedostatok sexu na zdravie ženy

Pokiaľ ste niekde čítali o tom, že nedostatok sexu spôsobuje zúženie vagíny alebo nebodaj opätovné obnovenie panenskej blany, nie je to pravda. Žiadne vedecké štúdie to nikdy nepotvrdili. Sú však fakty, na ktoré má nedostatok sexu jasný vplyv.

Ilustračné foto
30.6. 2022 0:00

Everyday Tasty: letné chute v Auparku a kúzelné večery na terase

Bratislava, 29.6.2022 – Čas strávený doma sa s pribúdajúcim teplom skracuje a my ho vieme využiť lepšie, plnohodnotnejšie a zábavnejšie. Ak vás lákajú kúzelné večery na terase strávené s priateľmi a chceli by ste si nabudiť chuťové poháriky kvalitným jedlom, Aupark je tým správnym miestom. Na odštartovanie tohto leta sme tiež pripravili záživné workshopy a jedinečnú hydroponickú záhradu s čerstvou zeleninou. Postaráme sa o to, aby vaše leto bolo Tasty. Everyday.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom

Odpoveď odborníka:

Milá Stanka,
ak máte zdravý úsudok, tak dáte od tohto ruky preč. Nie je to úprimné. Daný muž má záujem iba o flirt a môže to ohroziť aj Vaše dalšie pôsobenie v spoločnosti. Premyslite si to.

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.