MENU
Vyhľadávanie:

Skutočné príbehy

Krátko po smrti exsuperstaristu Jozefa Rakytu (†33) (vpravo), ktorý ukončil svoj život dobrovoľne skokom z okna, postihla podobná tragédia exsuperstaristku Alžbětu Kolečkářovú. Jej partner spáchal samovraždu.
3.5. 2023 19:00

Prekliata SuperStar: Po smrti Rakytu zomrel aj partner Betky!

Nie je to tak dávno, čo sme písali o náhlej smrti bývalého superstaristu JOZEFA RAKYTU (†33), ktorý ukončil svoj život dobrovoľne skokom z okna. Podobná tragédia zasiahla aj exsuperstaristku ALŽBETU KOLEČKÁŘOVÚ (30). Jej milovaný partner a otec ich dvoch detí Marcel tiež spáchal samovraždu.

Tvrdí, že slepota ju v mnohom oslobodila.
25.4. 2023 10:01

Nevidiaca influencerka: Prišla o zrak a začala cestovať po svete!

Slepé dievča otvára ľuďom oči o svojom hendikepe. JESSIE WOLINSKY (30) je veľkou inšpiráciou. Sociálne siete využíva na to, aby šírila osvetu o slepote. Napríklad na TikToku, kam publikujú zábavné krátke videá, ju sleduje viac ako 44 000 ľudí.

Ďalšie správy z rubriky

.
7.4. 2023 17:00

Sviatky jari v celom svete: Tieto sú najväčšie a najfarebnejšie!

Jarné festivaly po celom svete sa spájajú s náboženstvami, ale aj s civilnými zvykmi, mystikou a poverami typickými pre danú národnosť a región. Všeobecne sú však najmä oslavou života, ktorý symbolizuje práve jar a prebúdzajúca sa príroda. A niektoré z nich sú skutočnou pastvou pre oči...

.
22.3. 2023 10:01

Príbeh, ktorý dal svetu nádej: Manželia za 20 rokov vysadili prales

Svetoznámy brazílsky fotograf SEBASTIAO SALGADO (79) už desaťročia púta návštevníkov svetových galérií pôsobivými čierno-biele zábermi vysokého kontrastu, ktoré dokumentujú ľudské životy, sociálnu trýzeň aj prírodný svet vo svojej absolútnej autenticite.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.