MENU
Vyhľadávanie:

Veštecká poradňa

Adriana Bögiová

Adriana Bögiová

“Venujem sa výkladu budúcnosti viac ako 10 rokov. Kombinujem viac metód: výklad z anjelských a cigánskych kariet, komunikujem s anjelmi a s astrálnym svetom, používam kyvadlo, pracujem s energiami, čistím a presvetľujem čakry, sťahujem rodové prekliatia, čistím byty a domy od nežiaducich energií.”

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Máte zlé obdobie v práci alebo váš partnerský vzťah nefunguje podľa vašich predstáv? Život vás priviedol na križovatku a vy neviete ako ďalej. Nezávislý pohľad na vašu situáciu vám môže pomôcť objasniť niektoré otázky, a tým napomôcť správnemu rozhodnutiu. Neváhajte sa s dôverou obrátiť na našu vešteckú poradňu už dnes.

Potrebujete poradiť?

Mária, Stará Ľubovňa: Priateľova exmanželka na mňa skúša čiernu mágiu

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Mária,
to ma mrzí, že ľudia robia stále takéto neprajné mágie... takto na diaľku Vám s istotou neviem povedať, či je to naozaj porobenie od Vašej sokyne a hlavne v akom rozsahu je urobené... na túto diagnostiku by som Vás potrebovala vidieť fyzicky... Jediné čo Vám môžem poradiť je dobré páliť len biele sviečky a dobré sa vykúpať v soli vy aj Váš partner... Držím palce aby ste čoskoro našli svoj pevný bod pod nohami

prečítať odpoveď

Denisa: Čo ma čaká v láske a ako vyzerá moje zdravie?

Odpoveď odborníka:

Pekný deň pani Denisa,
čo váš čaká v láske? Vidím, že vy ste toho času vo vzťahu, ak tento vzťah existuje teda, je postavený na pevných základoch a nevidím, že by vám tu hrozil rozchod, práve naopak, môžete svoju lásku ešte spečatiť, a to čoskoro. Zdravie... pozor na menšie prechladnutia, u vás je potrebné držať hlavne nohy v teple, nakoľko ste „červená duša“ čiže vy potrebujete teplo. Ešte zvýšenú pozornosť venujte v najbližšej dobe ženským veciam.

prečítať odpoveď

Mirka, Krompachy: Ako dopade môj vzťah a kúpa bytu?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Mirka,
čo sa týka vášho manželského vzťahu, karty mi ukazujú narušenie harmónie, nesúlad.... ublíženie a pod... nuž je na vás či chcete manželský vzťah udržať a ustáť. Zatiaľ nevidím nového partnera vo vašom živote. Kúpa bytu? Radím až najskôr jeseň 2020 a vhodný čas na zamestnanie alebo zmenu zamestnania bude koniec leta začiatok jesene 2020.

prečítať odpoveď

Daniel, Senica: Zostanem v práci natrvalo a čo moja škola?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pán Daniel,
čo a týka vašej práce, tu by som sa neobávala, váš pracovný pomer sa nepredlži opäť na 1 rok, vyzerá to tak, že váš zamestnávateľ dá na dobu neurčitú. Vaše štúdium bude pre vás v určitej dobe stresujúce, ale isto sa nevzdávajte, školu by ste mali úspešne dokončiť, neradím ani odklad.

prečítať odpoveď

Ďalšie články z poradne

Henrieta, Kamenín: Budem mať konečne plnohodnotný vzťah?

Odpoveď odborníka:

Pekný deň pani Henrieta,
čo sa týka vašej prvej otázky, žiaľ na tú vám v tejto chvíli neodpoviem, nakoľko táto otázka vyžaduje viacero informácií a vypracúva sa podrobne. Čo sa týka vašej druhej otázky, či budete mať vzťah, tak áno, jednoznačne karty ukazujú karty ako Láska, znamenie... mohli ste si v minulosti prejsť ťažkým rozchodom, z ktorého ste sa dosť ťažko dostávali. Ale hlavu hore, ten pravý je ešte len na ceste k vám.

prečítať odpoveď

Denisa, Košice: Trápi ma práca a byt.................

Odpoveď odborníka:

Milá Denisa,
v druhej polovici roka sa začnú črtať prvé možnosti a pohovory, ktoré prinesú prvotné ovocie úspechu. Získate prácu ktorá vám prinesie financie, budete však musieť za ňou dochádzať a táto práca nebude ešte na stálo. Budú to ale prvé pozitívne vyhliadky. Čo sa týka predaja bytu momentálne nie je vhodné obdobie na tento krok, hoci ponuky prídu, preverte si každého záujemcu a dajte si pozor na ľahkovážne rozhodnutia.

prečítať odpoveď

Michaela, Nitra: Pochybnosti, či je ten pravý.....

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň,
s priateľom sme spolu takmer 5 rokov. Ja 22r, on 26r. v roku 2009 som bola u veštici a tá mi povedala, že nebudeme spolu, a že sa rozvediem. Je nám spolu úžasne, veľmi si rozumieme. Proste môj vysnívaný partner.

A ja chcem, aby sme boli spolu už navždy, ale vždy, keď sa vyskytne nejaký problém alebo hádka, hneď začnem uvažovať, či je ten pravý a bojím sa že práve tieto moje pochybnosti privedú náš vzťah ku koncu. Poraďte prosím, čo robiť, aby tie pochybnosti o ňom skončili.

Michaela, Nitra

Milá Michaela,
každý z nás ovplyvňuje a riadi svoj život sám na základe vlastnej slobodnej vôle a rozhodovania. Samozrejme, že sa rozhodujeme často pod vplyvom emócií a často aj pod vplyvom podvedomia a v ňom uložených strachov, myšlienkových vzorcov alebo citových blokov a nie sme si toho vždy vedomí.

Váš partnerský vzťah sa v najbližšej dobe javí ako stabilný spokojný harmonický a naplnený a môže prerásť do stáleho zväzku pokiaľ obaja k tomu tak aj naďalej budete pristupovať. Veštba je o prečítaní informácií z vášho Vyššieho ja, to je potrebné si uvedomiť. Pretože tak ako vy zmeníte svoje myšlienky a svoje činy, tak sa znova aj váš osud môže zmeniť, a karty vám zase povedia niečo iné, tak ako to korešponduje s vašim Ja. Preto je dôležité riadiť sa srdiečkom a uvedomiť si že sme si, že sme si sami strojcom svojho šťastia.

Nesieme si jedine ťarchu svojich rozhodnutí a nevyriešených sporov a činov či už z tohto alebo minulých životov. Vždy keď sa rozhodneme pre negatívne myšlienky, nech je to akákoľvek oblasť, vysielame nízke energie a tieto môžu byť príčinou problémov. Užívajte si šťastie a snažte sa myslieť iba na to pozitívne v živote. Prajem veľa šťastia...

prečítať odpoveď

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň? Pozrite si horoskop:

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Jana, Humenné: Je mi manžel verný alebo ma podvádza?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Jana,
ak ste aj v minulosti mali podozrenie, že Vám je Váš manžel neverný, tak teraz v tomto čase môžem s istotou povedať že Vám verný je.... nevidím pri ňom žiadnu inú ženu. Áno, Váš manžel Vás má rád, takisto ako vy jeho.

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Čitateľka Lucia: Má to s milencom nejakú budúcnosť?
  2. Odpoveď Erika, Šaľa: Odíde nakoniec manžel za svojou milenkou?
  3. Odpoveď Mária, Stará Ľubovňa: Priateľova exmanželka na mňa skúša čiernu mágiu
  4. Odpoveď Denisa: Čo ma čaká v láske a ako vyzerá moje zdravie?
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.