MENU
Vyhľadávanie:

Veštecká poradňa

Veštica Maya

Veštica Maya

“Mojou hlavnou oblasťou je komunikácia s anjelmi. Vykladám budúcnosť už vyše 20 rokov. Komunikujem s anjelmi, archanjelmi aj nanebovzatými majstrami. Zorientujem vás v astrálnom svete. Pracujem s dobrými energiami, ktoré vedia pomôcť, aj s tými nežiaducimi, ktoré blokujú čakry.”

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Máte zlé obdobie v práci alebo váš partnerský vzťah nefunguje podľa vašich predstáv? Život vás priviedol na križovatku a vy neviete ako ďalej. Nezávislý pohľad na vašu situáciu vám môže pomôcť objasniť niektoré otázky, a tým napomôcť správnemu rozhodnutiu. Neváhajte sa s dôverou obrátiť na našu vešteckú poradňu už dnes.

Potrebujete poradiť?

Denisa, Košice: Trápi ma práca a byt.................

Odpoveď odborníka:

Milá Denisa,
v druhej polovici roka sa začnú črtať prvé možnosti a pohovory, ktoré prinesú prvotné ovocie úspechu. Získate prácu ktorá vám prinesie financie, budete však musieť za ňou dochádzať a táto práca nebude ešte na stálo. Budú to ale prvé pozitívne vyhliadky. Čo sa týka predaja bytu momentálne nie je vhodné obdobie na tento krok, hoci ponuky prídu, preverte si každého záujemcu a dajte si pozor na ľahkovážne rozhodnutia.

prečítať odpoveď

Michaela, Nitra: Pochybnosti, či je ten pravý.....

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň,
s priateľom sme spolu takmer 5 rokov. Ja 22r, on 26r. v roku 2009 som bola u veštici a tá mi povedala, že nebudeme spolu, a že sa rozvediem. Je nám spolu úžasne, veľmi si rozumieme. Proste môj vysnívaný partner.

A ja chcem, aby sme boli spolu už navždy, ale vždy, keď sa vyskytne nejaký problém alebo hádka, hneď začnem uvažovať, či je ten pravý a bojím sa že práve tieto moje pochybnosti privedú náš vzťah ku koncu. Poraďte prosím, čo robiť, aby tie pochybnosti o ňom skončili.

Michaela, Nitra

Milá Michaela,
každý z nás ovplyvňuje a riadi svoj život sám na základe vlastnej slobodnej vôle a rozhodovania. Samozrejme, že sa rozhodujeme často pod vplyvom emócií a často aj pod vplyvom podvedomia a v ňom uložených strachov, myšlienkových vzorcov alebo citových blokov a nie sme si toho vždy vedomí.

Váš partnerský vzťah sa v najbližšej dobe javí ako stabilný spokojný harmonický a naplnený a môže prerásť do stáleho zväzku pokiaľ obaja k tomu tak aj naďalej budete pristupovať. Veštba je o prečítaní informácií z vášho Vyššieho ja, to je potrebné si uvedomiť. Pretože tak ako vy zmeníte svoje myšlienky a svoje činy, tak sa znova aj váš osud môže zmeniť, a karty vám zase povedia niečo iné, tak ako to korešponduje s vašim Ja. Preto je dôležité riadiť sa srdiečkom a uvedomiť si že sme si, že sme si sami strojcom svojho šťastia.

Nesieme si jedine ťarchu svojich rozhodnutí a nevyriešených sporov a činov či už z tohto alebo minulých životov. Vždy keď sa rozhodneme pre negatívne myšlienky, nech je to akákoľvek oblasť, vysielame nízke energie a tieto môžu byť príčinou problémov. Užívajte si šťastie a snažte sa myslieť iba na to pozitívne v živote. Prajem veľa šťastia...

prečítať odpoveď

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.