MENU
Vyhľadávanie:

Zdravie a krása

Odborníci upozorňujú, že masla sa báť nemusíme! Ilustračné foto
26.7. 2023 10:00

Chcete mať zdravé srdce? Dodržujte TIETO odporúčania!

V rýchlom svete, v ktorom žijeme, naše srdce neúnavne pracuje, aby nás udržalo v chode. Nie je teda čas, aby sme mu na oplátku prejavili trochu lásky? Zdravá strava pre srdce nie je len prechodný trend, ale záväzok starať sa o náš najdôležitejší orgán, aby sme sa cítili dobre po celý život.

Ďalšie správy z rubriky

Young,Woman,Suffering,From,Chest,Pain,In,Office
17.7. 2023 12:00

OTESTUJTE sa, či dokážete rozoznať, že vaše srdce nepracuje tak, ako MÁ!

Zaujíma vás zdravie srdca a jeho príznaky? Potom je tento kvíz pre vás! Otestujte si svoje znalosti o príznakoch, ktoré môžu naznačovať problémy alebo choroby srdca. Srdcové problémy môžu mať rôzne príznaky a je dôležité byť schopný ich rozpoznať. Samozrejme nezabudnite, všetky nejasnosti ohľadom vášho zdravia konzultovať s lekárom, pretože iba ten vám dokáže stanoviť správnu diagnostiku.

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Každý štvrtý Slovák je obézny, prevládajú najmä ženy

Patríte k ľuďom, ktorí neustále bojujú s nadváhou? Vyhľadávajú rozličné diéty a snažia sa o zdravý životný štýl, no ich problém sa stále vracia alebo sa možno zhoršuje? V rozvoji obezity alebo v tom, či priberieme, alebo schudneme, zohrávajú úlohu mnohé faktory. Základom je vyhľadať lekára a riešiť problém s ním. Obezita je totiž choroba, a tak patrí do rúk lekárom.

Ilustračné foto

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.