Základom kvalitného líčenia je správny make-up

Dlhotrvajúci make-up Revlon ColorStay pre normálnu až suchú pleť vytvára dokonalý základ pre zvyšok vášho make-upu. Tento make-up poskytuje stredné krytie, ktoré môže byť aj plné. Zakryje vaše nedokonalosti pre dokonalý vzhľad. Môžete ho nosiť až 24 hodín. Tekutý make-up Revlon ColorStay má pumpičku na bezproblémovú aplikáciu a poskytuje ochranu SPF.

Mnoho žien uprednostňuje pred make-upom BB krém. V takomto prípade je skvelou voľbou BB krém Bourjois Healthy Mix. Tento krém je dokonalou kombináciou starostlivosti a líčenia. BB krém rozjasňuje pleť a zakrýva známky únavy. Po aplikácii pokožka získava späť svoj mladistvý vzhľad. Jeho ľahké zloženie poskytuje 24-hodinovú hydratáciu porovnateľnú s produktmi starostlivosti o pleť a zároveň kryje na úrovni make-upu. BB krém obsahuje aj vitamíny C, A, E a B5. Vďaka tomu bude pleť dlhodobo hydratovaná a plná sviežeho lesku. Ideálne na líčenie suchej a problematickej pleti.

Jedným z najobľúbenejších make-upov je Estée Lauder Double Wear. Tento svieži matný make-up bez oleja s 24-hodinovou výdržou kontroluje mastnotu počas celého dňa. Je odolný voči potu, teplu a vlhkosti. Ponúka sa v širokej škále odtieňov, ktoré lichotia všetkým a na hlbších tónoch pleti nebude vyzerať sivo. Zjednocuje nerovnomerný tón pleti a zakrýva nedokonalosti vďaka strednému až plnému krytiu, ktoré je ľahké a pohodlné.
Produkty od Estée Lauder + viac než 200 ďalších prestížnych značiek parfumov a kozmetiky nakúpite teraz na notino.sk v zľave počas Black Friday týždňa od 21. do 27. novembra 2022.

Kombinácie očných tieňov

Pri líčení na vianočný večierok môžete použiť vianočné farby. Nechajte sa inšpirovať iskrou a čistotou sneženia. Zvýraznite očné viečka metalickou striebornou farbou, nechajte svoje pery zažiariť čírym leskom alebo leskom so zlatými trblietkami. Farby vianočného stromčeka budú vyzerať na vianočnom večierku harmonicky. Sýtozelený trblietavý tieň a sýtočervený rúž. Voľbou týchto farieb môžete skvelo dopĺňať vianočnú atmosféru.