Vedeli ste, že podľa štatistík verejnej mienky malo sex v aute aspoň raz až 60% ľudí? A to už je čo povedať. Povedzme si rovno, auto je skvelá voľba pre tých, ktorí chcú a nemajú kde. A potom pre milencov, ľudí ktorí chcú proste dobrodružstvo alebo súkromie mimo domu. Na tieto veci pamätajte.

Pravidlá

Žiaden sex počas jazdy! To je snáď to najzákladnejšie a najjasnejšie pravidlo. Nájdite si vhodné miesto, kde vás nikto neprekvapí a nezaklope na okno auta. Ideálne nejaký kraj lesa alebo poľa. Pre istotu, nech sa radšej stmieva alebo nech je už tma úplná. Ak nemáte tmavé sklá, použiť môžete aj roletky na okná.

Ak náhodou vlastníte auto s koženými sedadlami, rovno vám povieme, že síce sú pekné, efektné a pôsobia luxusne, na sex sú absolútne nepríjemné. Niektoré sa lepia, niektoré šmýkajú a o zvuku, ktorý na ňom budete počas sexu vydávať ani nehovoríme. Preto si pre tieto prípady nezabudnite deku. Boli frajeri, ktorí pri týchto hrátkach zabudli zatiahnuť ručnú brzdu a potom sa ich zážitok zmenil rovno aj na adrenalínový. A takýto adrenalín chce asi málokto. Pozor aj na nástrahu, akou je klaksón.

Sexy woman lying in backseat of car
Zdroj: iStockphoto

Myslieť by ste mali aj na hluk, ktorý sexom môžete spôsobiť. Aj keď ste si už našli nerušené miesto, radšej nech prípadný okoloidúci začuje hlasnú hudbu ako vaše hlasné vzdychy. Zapnite si ale CD alebo mp3, rádio môže v tomto prípade pôsobiť dosť asexuálne. Najmä ak vám pustia dopravný servis alebo po dobrej pesničke zahrajú Celine Dion.