Platonická láska
Už ste sa s ňou iste stretli. Zbožňujete ho, snívate o jeho bozkoch a dotykoch, predstavujete si, aké by bolo žiť po jeho boku. Má to však háčik - on o vašich citoch ani len netuší. Ak takýto druh lásky chcete pretaviť do lásky opätovanej, prejavte sa. Lebo keď hlavný hrdina vašich snov nevie, že ste do neho zaľúbená, nemôže vám lásku opätovať. Pozor však, môže sa stať, že nebude vašou náklonnosťou nadšený.

parik
Zdroj: Shutterstock

Láska na prvý pohľad
Znie to ako z rozprávky, ale zaľúbiť sa na prvý pohľad sa naozaj dá. Tiež to má háčik! Aby z takejto lásky vzniklo puto, ktoré „aj hory prenáša“, musí dozrieť. Muž sa najskôr zaľúbi očami. Vníma vaše vlasy, boky, prsia... Snaží sa vás spoznať, je vami ohúrený. No nemusí to nutne znamenať, že sa do vás zaľúbi až do konca života.

Ženy sú vo vzťahoch opatrnejšie. Ak si myslíte, že ste sa zaľúbili na prvý pohľad, môže ísť len o pobláznenie citov. Alebo ide o povestnú iskru, ktorá medzi mužom a ženou preskočí pri prvom pohľade. So skutočnou láskou to má málo spoločného. Dobrá správa je, že aj z prvého vzplanutia sa môže vyvinúť láska na celý život.