Vraví to aspoň výskum, ktorý sa zameriava predovšetkým na mužské prsty. Podľa neho sa tajomstvo ukrýva najmä v prstenníku a ukazováku, presnejšie v ich dĺžke, lebo naznačuje, akú má ten váš v tele hladinu testosterónu. Aké prsty má teda váš „skúmaný“ objekt?

Prstenník má dlhší ako ukazovák
Takto dlhé prsty naznačujú, že ide o očarujúceho muža, ktorý dokáže vychádzať azda s každým. Problémom však je, že rád v živote riskuje a keď ho situácia donúti, dokáže byť až agresívny (našťastie vie agresivitu udržať v mediach normy). Ide za vytýčeným cieľom, tak často zarába viac peňazí ako jeho kolegovia či kamaráti, ktorí majú kratšie prstenníky. Zjavne sa priebojnosť v jeho povahe vypláca.  

Man,With,Sick,Hands,,Dry,Flaky,Skin,On,His,Hand
Zdroj: Shutterstock

Prstenník má kratší ako ukazovák
Muži s krátkymi prstenníkmi sú zvyčajne považovaní za narcisov a radi sa tak aj správajú. Sú však aj veľmi sebavedomí. Mávajú obdobia, kedy vyhľadávajú samotu a nemajú radi, kedy ich v ich „rozjímaní“ niekto vyrušuje. Napriek svojím narcistickým sklonom, nie sú príliš odvážnymi baličmi, tak keď s nimi chcete zájsť na rande, mali by ste urobiť prvý krok.  

Beautiful,Couple,Lying,Together,On,The,Bed.,Male,Hand,Closeup
Zdroj: Shutterstock

Prstenník a ukazovák sú rovnako dlhé
Ak stretneme muža s rovnako dlhým prstenníkom a ukazovákom, máte dočinenie s lojálnym a milujúcim človekom. Zvyčajne ide aj o veľmi dobrého sprostredkovateľa, ktorý má život zorganizovaný do poslednej bodky.