Takže otázka, či sa môže aj záletník zamilovať je nepredstaviteľná. Že? Vyžadovalo by to totiž zmenu jeho života. Ale predsa sa to stáva. Snažiť sa niekoho zmeniť je vždy veľký boj. U muža sukničkára je zmena života priam zázrakom. Má pocit, že by s jednou ženou uviazol ako vtáčik v klietke. Snaží sa nezamilovať, len si užívať.

z
Zdroj: Shutterstock

Ilúzia
Je ilúziou myslieť si, že takéhoto chlapa dokáže zmeniť jedna žena? V skutočnosti je to tak. Ak muž príjme monogamný vzťah, urobí to kvôli žene, nie kvôli sebe. Mnoho promiskuitných chlapov si myslí, že zostať iba v jednom partnerstve znamená prehrať. No každý človek túži nájsť svoju spriaznenú dušu. A aj keď záletník túto túžbu navonok neprejavuje, predsa by aj on bol rád v živote s človekom, ktorému môže veriť a spĺňa jeho predstavy o ideálnej žene.

Žena ho musí trápiť
Sukničkár nečaká, že jeho žena snov ho bude okamžite milovať. Dokonca chce, aby ho odmietala, trápila ho. Ukazovala, že ho vôbec nepotrebuje, aby bola šťastná. Chce ženu, ktorá má svoj vlastný život, do ktorého sa priplietol a túži sa aj zapliesť. Pokiaľ však chce získať pozornosť takejto ženy, musí zmeniť sám seba.