Ako vyzerá?
Ak chcete zažiť pravú nuru masáž, mali by využiť služby certifikovaných nuru  masérok, ktoré vedia ako na to. Postup je nasledovný. Masérka na posteľ natiahne latexové prestieradlo, na ktoré si ľahnete. Spolu s vaším partnerom vás natrie špeciálnym nuru gélom, vďaka ktorému sa budete po sebe zmyselné kĺzať. Kto to ešte neskúšal, nevie si to ani predstaviť. Nuru gél má totiž špeciálne zloženie, vďaka ktorému budú vaše telá neobyčajne kĺzavé, no pritom nelepivé. Másaž je následne vykonávaná akoukoľvek časťou ľudského tela o telo prijímateľa masáže.

Niekaždé milovanie prinesie žene orgazmus.
Zdroj: Shutterstock.com

Pre koho je vhodná?
Nuru masáž je „to pravé orechové“ pre páry, ktoré chcú alebo potrebujú okoreniť svoj milostný život. Svojou povahou sú masáže veľmi dôverné, preto môžu zlepšiť vzájomné emocionálne prepojenie. Slovo nuru (klzký) pochádzajúce z japončiny a dokonale vystihuje podstatu masáže. Masáž je vhodná pre ľudí, ktorí milujú slastné pocity, nehanbia sa svojím telom prinášať druhému rozkoš, ale aj tým, ktorí majú predsudky, trpia hanblivosťou a chcú sa od nej oslobodiť.

Čo sa skrýva za nuru gélom?
Ide o bezfarebnú tekutinu bez akéhokoľvek rušivého zápachu, ktorá je vyrobená z morských rias nori. Umožňuje telám, aby sa o seba treli a plynulo po sebe kĺzali bez toho, aby sa pri tom nepríjemne lepili. Preto je ťažké nahradiť nuru gél niečím iným. Nuru masáže sú tiež vhodné pre relaxáciu svalov a hydratáciu pokožky, pretože gél má mimoriadne hydratačné účinky.