Škála ich podvodov je rôzna. Jedni chcú len rýchly sex a zaplatenie večere, iní si brúsia zuby aj na vaše úspory. Tak vždy platí základné pravidlo: dôveruj, ale preveruj. Lebo napriek tomu, že mnohí z nich sú krásne opálení, majú pevné svaly, krásny úsmev a používajú frázy, na ktoré zaručene naletíte, ide im zvyčajne len o ich prospech. Toto je ich taktika.

Takto to začína
Začnú letmým pohľadom tak, aby navodili atmosféru a zaujali vás. Dôležité je, aby ste uverili, že ste boli ulovená a že ste pre ich oči neodolateľná. Ak máte práve voľné srdce, takýto flirt vás poteší a takmer zaručene zaberie. Možno viete, že ide z ich strany len o hru, ale to nie je zárukou toho, že sa do nich nezaľúbite a z dovolenky budete odchádzať v lepšom prípade len so zlomeným srdcom.

Letný flirt či osudová láska? NENAMOTAJTE sa! TAKTO vyzerá profesionálny BALIČ, ako nenaletieť?
Zdroj: shutterstock

Prečo však ženy tak rady podľahnú plážovým playboyom? Môže za to leto, slnko, pohoda a nádherné prostredie. Plážoví inžinieri sú zvyčajne veľkí romantici, a v tom, čo robia sú profesionáli. Zvyčajne ide o domorodcov, ktorí povýšili zvádzanie na prácu a spôsob príjemného zárobku. Druhú skupinu zvádzačov tvoria paradoxne muži na pánskej dovolenke, ktorí akosi pozabudli na svoje polovičky v rodnej krajine.