"Už je to veľmi dávno. S mojim najlepším kamarátom sa poznáme od strednej školy. Ako kamaráti sme si padli do oka hneď v prvom ročníku a o pár mesiacov na to sme spolu začali chodiť. Mali sme 14, bola to taká detská láska a vydržalo nám to asi dva mesiace. Obaja sme sa zhodli na tom, že naše sympatie sú síce vzájomné, ale len kamarátske. Nechali sme to tak a užívali si kamarátstvo jeden druhého. Trávili sme spolu veľa času. Vlastne celú strednú školu a keďže sme na výšku chodili do rovnakého mesta, stále sme sa rovnako stretávali. Nielen my dvaja, mali sme partiu kamarátov."

"Musím povedať, že niekoľkokrát sme sa aj bozkávali, keď sme boli von a niečo vypili. Párkrát to takto skončilo, ale nikdy nepokračovalo. Vždy sme sa na tom len zasmiali a šli ďalej. Na konci vysokej školy sme boli obaja zadaní a práve vtedy sa to stalo. Ups. Na našu obranu, ani jeden z nás s tým človekom už nie je (smiech). Aj tak to od nás nebolo pekné, ale už to nezmeníme."

"Oslavovali sme štátnice a občas sa nám stávalo, že sme jeden u druhého prespali. Vtedy zhodou okolností nebol môj frajer doma a ako sme prišli ku mne s pripitými hlavami, začali sme sa bozkávať a zrazu to pokračovalo. Čudné bolo, že nám to vtedy vôbec nebolo čudné (smiech). Proste sme sa spolu vyspali. Ráno sme sa na seba previnilo usmievali, ale dohodli sme sa, že si to necháme pre seba a nebudeme riešiť. Kamaráti sme doteraz. A doteraz si z toho robíme žarty."
Majka, 32