Kedysi dávno pradávno

Žiaden nudný a obyčajný sex. Aj naši praprapredkovia si vedeli sexuálny život oživiť. A boli poriadne vynaliezaví. Už v jaskyniach sa na stenách objavili obrázky v tvare penisu. Okrem lovenia mamutov a stráženia ohňa si predsa len museli nejako krátiť čas. A čo iné ako sex mohlo pripadať do úvahy.

Prvý „vibrátor“ tu bol už v roku 400 pred našim letopočtom a stáli za ním Gréci. Dodnes patria k pomerne dosť sexuálne založeným a vášnivým národom. Olisbos bol predchodca vibrátora. Gréci vtedy často viedli polygamné vzťahy, muži mali okrem manželiek konkubíny a sexuálne pomôcky boli pre nich prirodzené. Nebolo ich síce veľa, ale nijako sa netajili ich využívaním. Tak ako aj teraz, už vtedy bol olisbos vďačným kamarátom žien bez partnerov.

5 Samanthine typy 
Bývalá zdravotná sestra odporúča do domácej „sexuálnej“ lekárničky rozhodne lubrikant bez parabénov a glycerínu, malý vreckový „bullet“ vibrátor a tenší vibrátor vhodný aj pri problémoch pri penetrácii. Tak čo, zaobstaráte si nejaký? 
Zdroj: Shutterstock.com
5 Samanthine typy Bývalá zdravotná sestra odporúča do domácej „sexuálnej“ lekárničky rozhodne lubrikant bez parabénov a glycerínu, malý vreckový „bullet“ vibrátor a tenší vibrátor vhodný aj pri problémoch pri penetrácii. Tak čo, zaobstaráte si nejaký?