Ako na to?

  • Pripravte si papier s nakresleným veľkým kruhom a 3 kocky.
  • Premyslite si otázky, ktoré vás trápia alebo na ktoré chcete poznať odpoveď.
  • Kocky zoberte do rúk, a kým ich v dlaniach „miešate“, položte si v duchu alebo nahlas jednu otázku.
  • Potom kocky hoďte na papier a do veštby počítajte len tie, ktoré padli na kruh. Môže sa stať, že do kruhu padne len jedna či dve. Tie mimo kruhu si nevšímajte.
  • Spočítajte súčet hodnôt jednotlivých čísiel, ktoré padli na kockách do kruhu.

Čo prezrádzajú hodené kocky 

1 – Odpoveď je ÁNO.

2 – Odpoveď je NIE.

3 – Priaznivá správa, príjemné prekvapenie, všetko je na dobrej ceste. Čaká vás fantastické obdobie. Budete mať veľa šťastia a najmenej jeden veľmi príjemný zážitok so šťastným koncom.

4 – Zlé správy, nepriaznivý vývoj situácie, problémy a komplikácie. V najbližšom čase sa obrňte trpezlivosťou.

5 – Nekonajte unáhlene, pomoc môžete dostať aj od cudzieho človeka.

6 – Stratíte niečo cenné. Materiálne sa vám síce veľmi nedarí, ale v duševnej oblasti aj v láske je to super!

7 – Podrazy, zrada a nepríjemnosti s inými ľuďmi. Situácia by sa mohla vyvinúť tak, že by ste sa mohli stať stredobodom nejakého škandálu. Ale ak si dokážete udržať v určitých veciach odstup, čakajú vás dobré časy.

8 – Kritika (na vás alebo od vás). Je potrebné prehodnotiť svoje stanovisko. Zdá sa, že niektoré veci ste rozbehli trochu ináč, ako by ste chceli. Zrejme bude treba v budúcom roku pouvažovať o zmene.

9 – Harmónia, porozumenie, upevnenie vzťahu, prípadne zoznámenie. Váš ľúbostný život prekvitá na plné obrátky a je plný vášne.

10 – Šťastie, príjemné zmeny, nové príležitosti a radostné začiatky. Rodina a práca sú pre vás v tomto období to najdôležitejšie. Dôležitá správa: Nikto z vašich blízkych ani z kolegov vás nesklame.