S dokonalými pomôckami na starostlivosť o telo od spoločnosti Braun je však tento každodenný boj minulosťou. Spoľahnite sa na moderné prístroje, ktoré mužom poskytnú precízny styling fúzov a ženám dlhotrvajúcu jemnú pokožku ľahko a bezbolestne. A ak stále váhate, čo si kúpiť alebo čo si priať na Vianoce, najmodernejšie technológie vás nikdy nesklamú. 

S epiláciou IPL budete mať hladkú pokožku niekoľko mesiacov 

Vo svete sa trendy v oblasti starostlivosti o chĺpky u žien za posledné roky  veľmi zmenili. Niektoré si užívajú ich prirodzený vzhľad, iné si ich zastrihávajú do rôznych tvarov a vzorov. Stále však mnohé dámy túžia po dokonale hladkej pokožke bez chĺpkov... Vďaka modernej technológii IPL sa zamatová pokožka stala ľahko dosiahnuteľnou realitou a vy už nemusíte podstupovať bolestivé muky, aby ste získali vysnívanú hladkosť bez občasného nepríjemného podráždenia alebo porezania. A IPL technológia ešte k tomu dokáže chĺpky poraziť na vyše pol roka! Objavte novú dimenziu hladkej a jemnej pokožky s IPL epilátorom Braun Silk Expert Pro 5. 

Ilustračné foto
Zdroj: Braun
Ilustračné foto

Braun Silk Expert Pro 5 – špičkový pomocník  

Epilátor IPL z radu Braun Silk-Expert Pro 5 je bezpečný, rýchly a zbaví vás všetkých chĺpkov bez bolesti. Odborníci spoločnosti Braun ho vyvinuli tak, aby ste mohli bez obáv odstraňovať chĺpky na nohách, v intímnych partiách, podpazuší a iných častiach tela, ako aj na tvári. Veľkou výhodou pravidelného používania epilátora IPL je aj pomalší rast a vypadávanie chĺpkov. Stačí, ak budete zariadenie používať aspoň raz týždenne, a už za 4 týždne môžete zaznamenať výrazné vypadávanie chĺpkov na tele a tvári. Vaša pokožka bude dokonale jemná a hladká až 6 mesiacov – vďaka postupnej redukcii a spomaleniu rastu chĺpkov. Jedinečný snímač Skin Pro 2.0 počas používania neustále skenuje vašu pokožku a vyhodnocuje jej odtieň – ľahko upravuje intenzitu svetelných zábleskov, aby bola epilácia nielen účinná, ale aj šetrná k vašej pokožke. A nemusíte sa obávať používať epilátor ani na tých najcitlivejších miestach. Má 10 režimov intenzity vrátane 2 jemných režimov, ktoré účinne ošetria vaše citlivé miesta bez toho, aby to ohrozilo vaše pohodlie. 

Ilustračné foto
Zdroj: Braun
Ilustračné foto

Epilácia nebola ešte nikdy taká rýchla a jednoduchá! 

Veľkou výhodou tohto moderného krásavca je nielen bezbolestná epilácia, ale aj rýchlosť –je to jeden z najrýchlejších IPL epilátorov na trhu a dokáže si poradiť s chĺpkami na oboch nohách za menej ako 5 minút! Počas epilovania sa záblesky svetla objavujú každú pol sekundu. Vďaka rýchlosti zariadenia sa krásne kĺže po pokožke a zabezpečuje pohodlné používanie. Rozlúčte sa nadobro s voskovými pásikmi, žiletkami, depiláciou cukrom a drahými návštevami salónov – s týmto moderným nástrojom bude vaše telo dokonale hebké bez jediného chĺpka – a to rýchlo, jednoducho a bezbolestne. Skvelou funkciou je aj prepojenie s mobilnou aplikáciou, kde môžete sledovať priebeh epilácie IPL. Okrem žien tento šikovný pomocník poteší aj moderných mužov, ktorí sa chcú rýchlo a natrvalo zbaviť nežiaduceho ochlpenia. A nebojte sa, že by  vám tento skvelý pomocník dlho neslúžil. Odborníci spoločnosti Braun ho vybavili až 400 000 svetelnými zábleskami, čo znamená, že dokáže odstrániť chĺpky z celého tela až počas 22 rokov.  

Ilustračné foto
Zdroj: Braun
Ilustračné foto

A čo Braun pripravil pre pánov? 

Na jedno obdobie sa akoby minuli časy, kedy muži chodili k holičovi, aby sa starostlivo postaral o ich bradu či fúzy. Dnes je zase ,,in“ skočiť si k ,,barberovi“. Páni si však môžu vyčariť dokonale upravenú bradu v priebehu niekoľkých minút aj v domácom pohodlí. Moderné holiace strojčeky si poradia nielen so sexy strniskom alebo bezchybne hladkou pokožkou, hravo zvládnu aj najnovšie trendy. Moderný džentlmen ocení v kúpeľni spoľahlivý a dizajnový strojček – a presne taký je holiaci strojček Braun Series 9 Pro.  

Braun Series 9 Pro pre moderného džentlmena 

Strojček Braun Series 9 Pro kombinuje funkčný dizajn, vynikajúci výkon a dokonalú presnosť, aby ste si v okamihu vytvorili bezchybnú úpravu fúzov bez podráždenia. Najnovšia technológia zaisťuje hladký a zároveň jemný pohyb po pokožke, či už sa holíte nasucho alebo namokro. Celý holiaci strojček je 100 % vodotesný, takže ho môžete používať v kombinácii s holiacou penou alebo gélom podľa svojich potrieb. Vďaka technológii AutoSense si môžete užívať konštantný výkon počas holenia. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou má holiaci strojček aj výkonnejšiu Li-Ion batériu, ktorá vydrží až hodinu. Vďaka LED displeju môžete tiež ľahko zistiť, v akom stave je batéria. A ak sa vám ráno pred holením stane, že sa strojček vybije, stačí použiť funkciu rýchleho nabíjania a strojček bude pripravený na jedno oholenie už o 5 minút. 

Ilustračné foto
Zdroj: Braun
Ilustračné foto

Perfektné púzdro PowerCase

Holiaci strojček Braun sa tiež pohodlne drží  vďaka ergonomickému tvaru, ktorý vám padne do ruky ako uliaty. Vďaka presnému zastrihávaču umiestnenému na zadnej strane strojčeka zvládnete s týmto pomocníkom akýkoľvek styling – dokonalé strnisko, fúzy alebo bokombrady. Päť holiacich prvkov je pripravených na akúkoľvek výzvu, ktorú pred holiaci strojček postavíte.  Ak si vyberiete variant s nabíjacím puzdrom PowerCase, ktoré umožňuje nabíjať holiaci strojček priamo, môžete si užívať jednoduché nabíjanie strojčeka napríklad aj na cestách. Puzdro zabezpečí holenie bez potreby nabíjania strojčeka z kábla kdekoľvek a kedykoľvek až počas 6 týždňov. Použitý holiaci strojček môžete navyše jednoducho vyčistiť v nabíjacej stanici Clean&Charge, ktorá sa postará nielen o nabíjanie, ale aj o dôkladné čistenie a to vďaka tekutine na báze alkoholu, ktorá zabíja až 99,9 % všetkých baktérií. 

Ilustračné foto
Zdroj: Braun
Ilustračné foto