V dlaniach vraj máte napísanú veľkú časť osudu. Dbajte na to, aby ste ich počas veštenia mali spojené rovnako, teda neprispôsobujte spojenie čiar tak, aby prsty boli v rovnakých výškach a zápästie sa začínalo pri oboch rukách takisto v rovnakej výške. Na čítanie osudu sú vhodné obe ruky, ale radšej zvoľte tú, ktorú používate častejšie. Najskôr sledujte veľkosť ruky. Človek, ktorý má veľkú ruku, sa venuje skôr mysleniu ako konaniu. Ľudia s menšími rukami potrebujú konať rýchlo.

Vyveštite si svoju budúcnosť
Zdroj: Shutterstock
Vyveštite si svoju budúcnosť

Tvar ruky

  • Dlaň pripomínajúca štvorec s dlhými a so štíhlymi prstami hovorí o inteligencii. Rada sa zabávate a máte rada spoločnosť iných ľudí. Ste však netrpezlivá a neustále vyhľadávate zmenu. Vo vzťahoch si dávate záležať na mentálnej blízkosti s partnerom.
  • Štvorcová dlaň s krátkymi a tlstými prstami napovedá, že sa držíte pri zemi a ste realistka. Ste praktický človek, ktorému nechýba elán a vnútorná sila. V láske ste priamočiara a dôveryhodná.
  • Teplá dlhá dlaň s krátkymi prstami hovorí, že máte dobrodružnú povahu a vyhľadávate adrenalín. Vo vzťahu ste zvyčajne dominantná, ale aj veľmi oddaná.
  • Dlhá dlaň s dlhými prstami patrí kreatívnemu človeku, ktorý je zároveň aj veľmi citlivý. Ak takú máte, ste vnímavá milenka, no v láske môžete byť naivná.