„Som veľmi vďačná, že môžem s mojimi vnukmi tráviť veľa času už od ich narodenia. Priniesli nám do života veľa lásky a radosti. Krásne obdobie bolo, keď boli bábätká a úžasné obdobie je aj teraz, keď Leonko už chodí do školy a Emilko má tri roky,“ hovorí Katka Brychtová.

„Často chodia k nám domov, čítame spolu knižky, hráme futbal, pozeráme filmy, seriály. Radi sú so mnou v kuchyni, upiekli sme spolu veľa koláčov a veľa sme ich spolu aj zjedli,“ smeje sa moderátorka. V horúcich letných dňoch chodia na zmrzlinu a kúpať sa na Zlaté Piesky. Na začiatku prázdnin bola s Leonkom a Emilkom na pár dní v Chorvátsku.

Dcéra Katky Brychtovej je už dvojnásobnou mamičkou
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY
Dcéra Katky Brychtovej je už dvojnásobnou mamičkou

"Bolo to skvelé, mali sme výborné počasie, také teplé more som ešte nezažila, hodiny sme trávili s deťmi vo vode. Som veľký fanúšik dovolenky v Chorvátsku, Jadranské more je krásne, čisté, úžasný vzduch, balzam pre všetkých alergikov. Užívame si vnukov, ako sa dá. Verím, že dostali dobrý základ, a ak aj v budúcnosti budú žiť v zahraničí, Slovensko bude pre nich vždy domovom,“ teší sa šťastná babička.