Päťdesiatdvaročný Falcon sám seba označuje ako muža s najväčším penisom na svete. Jeho mužská pýcha v stoporenom stave údajne dosahuje 34 centimetrov. Jonah priznáva, že jeho predkožka by dokázala zakryť aj kľučku na dverách, no jedným dychom pripomína, že mať taký veľký penis je neraz zaťažkávajúcou skúškou, píše britský denník The Daily Mail.

Aké je žiť život s nadrozmerným penisom? O tom by Falcon zrejme vedel rozprávať celé hodiny. Priznáva, že jeho život nie je len o zábave a má to aj kopu nevýhod. Na otázku, čo je najhoršie na tom, že muž má veľký penis, promptne odpovedal: "Predsudky. Neviem prečo, ale ak má chlap tam dole viac ako 30 centimetrov, ľudia usúdia, že ide o zlého človeka, egoistu, pornohviezdu, hlupáka alebo záletníka."

Jeho mužská pýcha v stoporenom stave údajne dosahuje 34 centimetrov.
Zdroj: Instagram/@jonahfalcon1970
Jeho mužská pýcha v stoporenom stave údajne dosahuje 34 centimetrov.

Pre jeho veľkosť musí myslieť aj na to, aké nohavice si oblečie a do ktorého vrecka si vloží peňaženku. Pohlavný úd mu však spôsobuje ťažkosti aj pri cestovaní. Pre jeho vypuklé nohavice si ho všimli policajti. Ochranka na letisku ho zastavila, pretože mala podozrenie, že pašuje niečo nebezpečné. Dokonca si myslela, že má v nohaviciach výbušniny.