Christopher Jon Castilesa v našich končinách preslávil ako jeden z hlavných hrdinov rodinných filmov o bernardínovi Beethovenovi. Väčšina fanúšikov si ho však pamätá ako blonďavého šprta Marka Fostera v rodinnom sitkome Krok za krokom, ktorý sa teší obrovskej popularite aj dnes, píše Pluska.sk.

Herec je však jedným z tých, ktorí svoju kariéru po úspechu detskej hviezdy zavesili na klinec. Okrem filmu Beethoven a seriálu Krok za krokom zapožičal v rokoch 1996 až 2004 svoj hlas jednej z postáv kresleného seriálu Arnoldove patálie. Potom sa po detskej hviezde akosi zľahla zem.

Bifľoš aj v realite

S hereckou kariérou sekol po skončení nakrúcania sitkomu Krok za krokom a svoj život nasmeroval iným smerom. Získal magisterský titul a v súčasnosti vyučuje politické vedy ako profesor na Biola University v La Mirada v Kalifornii, zároveň vyučuje aj na Downey High School ako učiteľ histórie USA. Jeho trieda sa volá Krok za krokom. Je spokojný so svojou kariérou a netúži po budúcich hereckých úlohách.

Mark
Zdroj: Warner Bros Television

Šťastne ženatý

Podľa portálu nedhardy.com je herec od roku 2002 šťastne ženatý. Za manželku si vzal svoju stredoškolskú lásku Alison, s ktorou má dve deti - synčeka a dcéru. Z malého okuliarnatého Marka vyrástol vysoký fešák, za ktorým sa iste otočí nejedna žena. Pozrite si ho v našej galérii.