Camilla, kráľovná manželka (75), vyzerá na svoj vek stále dobre, experti jej však odporúčajú, aby sa pokúsila svoj vzhľad trocha vylepšiť. Do korunovácie 6. mája ostávajú už len tri mesiace, tak veru má čo robiť.

Tom Parker Bowles And Sara Buys - Wedding
Zdroj: Getty Images/MJ Kim

Zmena k lepšiemu
Kritici kráľovninej vizáže oceňujú malú zmenu účesu i to, že jej vlasy stále vyzerajú zdravo. Predtým ich nosila kučeravejšie, no väčšie vlny dodávajú jej účesu objem a lepšie lemujú tvár. Prospela aj zmena farby z chladnej blond na teplejšiu, ktorá ju trocha omladila. Podľa vlasovej štylistky Nicole Petty by však mala dbať na dostatočnú hydratáciu a používať masky a oleje, aby zafarbené šediny nepôsobili drsne a krepovato.

Mejkap nestačí
O Camille je známe, že sa snaží zdravo stravovať, nie je však jasné, či aj pravidelme cvičí. Žiadny mejkap však nevyhladí hlboké vrásky na jej tvári, ku ktorým nepochybne prispeli aj dlhé roky fajčenia. A hoci s týmto zlozvykom skoncovala už pred vyše15 rokmi, zlé jazyky tvrdia, že si ešte občas zapáli. Vizážisti jej radia zlepšiť starostlivosť o pleť, prípadne zvážiť neinvazívnu omladzovaciu kúru.