Na módnu šou Fashion LIVE! prišlo mnoho celebrít, nechýbala ani Dominika Cibulková, ktorá sa v spoločnosti objavila prvýkrát po tom, čo oznámila, že je tehotná. Minulý rok prišla v sieťke, teraz si obliekla latex. Šaty jej ušil na mieru Boris Hanečka a celý styling doladil jej dvorný stylista Andrej Kusalík. Cibulková prehovorila aj o svojom tehotenstve. "Cítim sa fantasticky, som z tých šťastných žien, ktoré majú super priebeh tehotenstva. Prvé tri mesiace boli ťažšie, ale už som v dobrej forme." Dieťa bolo podľa jej slov plánované, ale bolo to vraj dávno po Let´s Dance, v lete.

Dominika Cibulková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CjQTpjystZT/

"Veci si rada plánujem, všetci , čo ma poznajú vedia, že som detailistka. Toto sa však naplánovať presne nedá, mali sme šťastie, a sme šťastní, že sa to tak rýchlo podarilo." Ako ďalej prezradila pre web markiza.sk, teší ju, že na akciách už nemusí sťahovať brucho, ale "môžem ho hrdo vytŕčať." A ako na správu, že do rodiny pribudne bábätko, reagoval jej trojročný Jakubko? "Spočiatku reagoval odmietavo, on to ešte nechápe. Teraz už ležká na mojom brušku, hladká ho. Dúfam, že nepovie po pár hodinách, že ´kedy to už odíde?" Smeje sa šťastná Dominika. Spolu s manželom Michalom už síce vedia, či to bude chlapec alebo dievčatko, ale verejnosť si na ich odpoveď ešte musí chvíľku počkať. "Nebudeme to však tajiť," sľubuje budúca dvojnásobná mamina.

Chce mať aktívne, nie lenivé tehotenstvo

O tom, ako sa chce udržiavať fit počas tehotenstva si môžete prečítať v texte k videu , ktoré uverejnila na svojom Instagrame. "Od začiatku tehotenstva sa nevzdávam môjho kardia, ale, naopak ma to viac motivuje - povedala som si, že 3-4 krát do týždňa po hodinke mi len prospeje sa hýbať, pretože pri prvom som ani prstom nepohla a potom som to riadne cítila. Každá sme iná a jedinečná, máme iné brucho, inú postavu, iné spaľovanie. Ale píšem vám to preto, že som sama zvedavá, aký to bude mať na mňa efekt a potom vám rada porovnám prvé "lenivé " tehotenstvo a toto druhé "aktívne tehotenstvo."

Viac fotiek nájdete v našej galérii.