Poschodová stavba má štýl už pri pohľade zvonka a interiér nezaostáva. Dominantou je kuchyňa na prízemí, ktorá má priestranné rozmery a má spojené otvorené priestory s jedálňou i pracovňou. Práve sympatický kútik otočený k oknu nazvala Dara svojím častým útočiskom: "Na tomto mieste ma v mojom dome nájdete dosť často. Druhá strana kuchyne, niečo ako moja kancelária. Strategicky dosť vychytané miesto. Chladnička na dosah a ja, pripojená k svetu cez sieť aj opticky. Oknom do lesa, do neba, na záhradu..."

Okrem prízemia má k dispozícii i horné poschodie. Všetky miestnosti sú naplno využité, nakoľko si spolu s dcérou užívajú veľkú obývačku s televízorom, miesto má aj na cvičenie obľúbenej jogy či tréning, samozrejmosťou, je spálňa a detská izba. Momenty uverejnené na sociálnej sieti odhaľujú množstvo obrazov v dome, ktoré mu dodávajú originálnu atmosféru.

Pracovňa Dary Rolins je kútik pri kuchyni s výhľadom na prírodu.
Zdroj: Instagram.com/@dararolins_vermi
Pracovňa Dary Rolins je kútik pri kuchyni s výhľadom na prírodu.

Takisto jedinečné kúsky nábytku ako napr. retro kombinácia kresla a komody v hornej obývačke či farebné skrinky v izbe s tapetou vzoru leva. Na záberoch tiež vidno netradičnú červenú stenu, kameninový obklad či vzorovaný gauč, ktoré  nájdete v galérii. Súčasťou domu Dary Rolins je i priestranná záhrada, na ktorej je trávnik, trampolína či bazén. Súčasťou domu Dary Rolins je i priestranná záhrada, na ktorej je trávnik, trampolína či bazén. 

Nahliadnite detailnejšie do krásneho domu Dary Rolins v galérii článku.

ZDROJ:Lepšiebývanie.sk