Fíha to je on? Aha, ako sa zmenil Šimon Plánička z komédie Slunce, seno! TAKTO vyzerá dnes
31. 10. 2023, 10:00

Zdroj: Reprofoto/Slunce, seno, jahody
Kedysi pred rokmi pobláznil predstaviteľ Šimona Pláničku z komédie Slunce, seno, jahody nejednu mladú devu. Začínajúci mladý herec Pavel Kikinčuk sa účinkovaním v Troškovej komédii dostal do povedomia, hoci v ďalších dieloch si už nezahral.
Zdroj: Reprofoto/ Slunce, seno...
Zdroj: Reprofoto/ Slunce, seno, jahody, Profimedia
Zdroj: Reprofoto/Slunce, seno, jahody
Galéria k článku
Názory na dôvody sa rôznia. Pavel Kikinčuk tvrdí, že nakrúcanie ďalšieho dielu premeškal, keďže bol s rodičmi na dovolenke v zahraničí. Scenárista Petr Markov to však vidí inak. Na film sa totiž zniesla značná kritika, pre mnohých bol príliš "ľudový", a tak mladý ambiciózny herec už v pokračovaní nechcel účinkovať, píše Plus 7 dní.
Zdroj: Reprofoto/Slunce, seno...
Sprievodkyňa Helenka a Šimon Plánička v komédii SYliunce, seno...
V komédii bol Šimon Plánička ako fešný budúci inžinier dobrá partia aj pre jeho filmové partnerky. Pobili sa o neho rovno dve dedinské krásavice, Blažena a Miluna. Mimo kamier však mladého herca očarila predstaviteľka filmovej sprievodkyne Helenky Vlasta Meszárošová. "Tak boli sme všetci mladí a krásni," nostalgicky zaspomínal po rokoch predstaviteľ Šimona Pláničku.

Zdroj: Žena
Od čias nakrúcania komédie Slunce, seno jahody uplynulo už 37 rokov. Z filmového Šimona Pláničku je dnes 62-ročný pán v "najlepších rokoch". Hoci sa herec Pavel Kikinčuk od čias nakrúcania poriadne zmenil, stále vyzerá veľmi dobre, a to je z neho už dvojnásobný starý otec. Pozrite sa v galérii.