Ivana Gáborík ukázala bývanie: Luxus, ktorý vám vezme dych
11. 5. 2025, 10:00

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CRWoemHqeUp/
Marián a Ivana Gáboríkovci bývajú ako v snoch a zariadili si luxusné bývanie na viacerých miestach sveta: Penthouse v New Yorku, vila za milióny v Trenčíne a dom pri mori. Pozrite, kde a ako si žijú!

Zdroj: https://www.instagram.com/p/DA5PEx6KqEs/

Zdroj: https://www.instagram.com/p/DCqkmhQKPKF/
Zdroj: https://www.instagram.com/iversanns/p/DCYzxv6KzWv/
Galéria k článku
Nehnuteľnosti, ktoré vyrážajú dych! Hokejová legenda Marián Gáborík a jeho manželka Ivana majú viac než len pohodlné bývanie. Luxusný byt v newyorskej Tribece s výhľadom na Manhattan, rozprávkový dom v Trenčíne aj dovolenkové sídla – ich štýlové a prepracované interiéry doslova berú dych. Nahliadnite s nami do ich životného priestoru, kde sa minimalizmus snúbi s eleganciou a súkromie s prepychom.
Marián Gáborík a jeho manželka Ivana patria medzi prominentné slovenské páry, ktoré si život zariadili vo veľkom štýle – nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ich príbytky nie sú len miestami na bývanie, ale odrazom vkusu, úspechu a premyslenej estetiky.
Luxus v srdci Manhattanu
Počas Mariánovej bohatej hokejovej kariéry v NHL, najmä v tíme New York Rangers, sa manželia usadili aj v New Yorku. Toto veľkomesto si zamilovali natoľko, že si v prestížnej štvrti Tribeca zadovážili penthouse s výhľadom, aký len tak nevidieť. Nachádza sa v lokalite, ktorú obľubujú svetové hviezdy – od Beyoncé po Roberta De Nira.
Apartmán, ktorého hodnota presahuje 4 milióny eur, je zariadený v elegantnom minimalistickom duchu.
Presvetlený priestor s panoramatickými oknami poskytuje výhľad na rušný Manhattan a zároveň pôsobí ako oáza pokoja v srdci mesta. Marián priznal, že v USA vlastní viacero nehnuteľností, ktoré aj prenajíma, no newyorský penthouse má pre nich osobitný význam. Ivana sa neraz pochválila zábermi z tohto bytu, kde jej sledujúci mohli obdivovať nielen výhľad, ale aj nadčasové zariadenie.

Strana
1/2